Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Figyelt kérdés

3 éve költöztünk ebbe a házba, akkor voltam 13 éves. Örököltük, mamám testvére és a felesége lakott itt, a nő 2002-ben, a férfi 2006-ban halt meg. A másik lakásunkban nem történt ilyen, pedig a kisebbek, azt mondják, hajlamosabbak erre. Nem hittem sosem a szellemekben, de aztán a saját bőrömön kezdtem megtapasztalni furcsábbnál furcsább dolgokat.

1, Nagyon sokat vagyok itthon egyedül, nappal mindig, éjjel egy héten 2x-3x. Tél volt, nem este, olyan 45, de már sötét volt. Emlékszem egész délután az ágyban feküdtem, ugyanis téli szünet volt, néztem a tévét. Elkezdtem fázni, így átmentem egy takaróért anyuék szobájába. Amit út közbe láttam... sosem felejtem el. Nyitva volt a fürdőszobaajtó, és égett a villany. Nagyon megijedtem, ugyanis én egész nap nem voltam bent, anyu, mikor elment, lekapcsolta, mert mikor wc-re mentem pár órával korábban, a fürdőajtó be volt csukva, a lámpa sem égett. Ahogy megláttam, a vérnyomásom 200ra, rohantam vissza a szobámba, be az ágyba. Ki nem mozdultam, amíg apa haza nem jött. Ő kapcsolta le.


2, Nyár volt, dinnyét ettem. Szintén egyedül voltam otthon. Mikor végeztem, a tálcát, aminek egyébként 3-4 centis pereme van, a konyhapultra raktam, a kés a tálcán volt. Bejöttem, gépeztem, egyszer csak hallok egy csörömpölést. Leesett a kés. A peremes tálca közepéről, a pult hátuljáról ( betoltam a falig.) Szintén ájulás közeli állapot, nem is mentem ki. Apa vette fel a kést, kb 2 órával később, ahogy hazajött.


3, A papám, akit nagyon szerettem, 5 éve halt meg. Sosem álmodtam vele, de nyáron, végig 2 hónapig csak róla, arra ébredte, hogy ráz a hideg, sírok, remegek, ordítok. lyan volt, mintha a szoba sarkából figyelne, nem mertem az ágyon befelé fordulni, nehogy mögém lépjen. Nappal is féltem, remegtem, magam körül forogva közlekedtem, mert olyan volt, mintha... ott lenne és bántani akarna. Az álmomban is bántott mindig. Szinte éreztem, hogy itt él velünk a 2 hónap alatt. Ez most, kb. 1,5 hónappal ezelőtt szűnt meg.


Ezen kívül még rendszeresen visszatérő dolgok: mintha jönne valaki haza, bedugja a bejáratiajtóba a kulcsot, elfordul, és nyílik az ajtó. De 2-3 perc úmlva sem lép be senki. Ilyenkor már nem egyszer fordult elő, hogy kimentem, és sehol senki. De éreztem, mintha lett volna ott valaki, így támadópózban néztem be a wc-be, mosdóba, spejzba és anyuék szobájába. De semmi. Ez már vagy 10x előfordult. Ezen kívül, szintén töbszörösen megtörtént, mivel emeletes házban lakunk, az egész ház berezonálhat ha valaki elsétál a folyosón, vagy a nappaliban, konyhában. Biztos tudjátok mire gondolok. E nagyon sokszor előfordul, mikor a én szobámban vagyok, a mellettem lévő nappaliból hallom a lépteket, mikor a nappaliban dvd-zem ( általában este szoktam, sötétben) akkor az enyémből. És már szinte várom, hogy jöjjön valaki, mikor tisztában vagyok vele, hogy nincs ott senki. De akkor is van! És a legdurvább, amitől engem a legjobban ráz a hideg: csak éjjel hallom, hogy a konyhafiókot húzogatja valaki, akadásig, és olyankor az evőeszközök összecsörrennek. Félelmetes. És akkor is hallom ugyan úgy, amikor egyedül vagyok éjjel.


Néhány nappal ezelőtt a wc-n voltam, és kikukucskáltam a kulcslyukon. Égett a villany a konyhában, ez nem is nagy dolog, né kapcsoltam fel. Mozgolódást láttam, pedig szintén egyedül voltam. Nagyon megijedtem.


Valamint múltkor álmomban az történt, hogy egy gyilkos rám támad, és megvágja a karom. Arra ébredtem, hogy iszonyatosan ég, mar, fáj a karom, pont ott. Reggel, mikor kelek fel, a bal kezemen csaknem egy 20-25 centis vágás van.


Szerintetek szellem? Mit akarhat? Anyuék nem hisznek nekem,azt mondják, hülye vagyok... Nem kitaláció, nagyon félek, kezdek megőrülni, kérlek esztelen kommentektől kíméljetek!


15/L


2010. nov. 1. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
84%
Minden helység minden sarkába hintsél sót, főzzél rózsavizet(egy marék szirom+fél liter víz+1 kanál só), ezzel spricceld végig a házat, ha van ott valami/valaki, tuti, hogy elmegy.
2010. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim válasza:
100%
Szia,én a pszichiátrián kötöttem ki ugyanezért,ill. nekem durvább volt.Nem akarom itt leírni,mert hülyének néznek,de ha érdekel írok privit csak szólj.
2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 Fraser ***** válasza:
54%

Miert gondolja mindenki hogy a szellemek öromuket lelik az emberek ilyesztgeteseben? Mi ertelme van annak ha ki be csukjak az ajtot vagy ha lelokik a konyhakest? uzenni akarnak?....miert gondoljatok hogy a szellemek "primitiv" modszereket hasznaljanak ara hogy folkeltsek a figyelmunket?

Ha le tudnak lokni egy kest akkor meg tudnak fogni egy tollat is es irnak neked egy levelet.....vagy az logikus hogy ember feletti erovel rendelkeznek meg atmennek a falakon es ha akarnak valamit akkor hosszun neznek, egy szot sem szolnak, ajtokat csapkodnak meg lelokik a kest....szoval ha meghalunk akkor primitivebbek leszunk vagy mi?

Nem itellek el nem mondom hogy szellemek nem leteznek nem azt mondom hogy hihetetlen amit mondasz de mindenkepp elgondolkodtato...

tanacskent csak annyit szeretnek mondani hogy ne orulj meg

az emberi agy igenis eltudja veled hitetni hogy latsz dolgokat amik nincsenek ott....ezzel nem azt mondom hogy amit irtal az hulyeseg...az agyad annyira komplex es bonyolult szerkezet hogy ilyen hamis "viziokkal" gondolatokkal akar korhazba is kothetsz ki...

Probalj meg elvonatkoztni a szellemektol. Azt se feledd hogy az agyad mindenre kepes...

Azt meg jo lenne tudni hogy reszt vettel e barmilyen okkult dologban(szellem idezes ilyesmik)....

2010. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
5%
Tényleg sok sajnos a buta ember! Ne mondjátok már hogy egy ilyen 15 éves kis p.csának elhisztek ilyeneket? Ti is tudtok ilyen kérdést írni, én is... ilyen kis szórakozott hülye gyerek meg ilyenekkel etet be mindenkit, ez az igazság! Elején még elhittem, de a végén már mosolyogtam, találnál ki valami jobbat, ha valakinél szellem van, az nem Gyk-zik, hanem tesz ellene valamit... nem a szüleid a hülyék, vagyis igen, ők azok! Mert így nevelnek téged, ilyen sokat hagynak egyedül, a gyerekük nem tud kivel beszélgetni, és ahelyett hogy együtt lennétek ilyen hülyeségeket írogatsz. Inkább tanuljál, szánalmas vagy!
2010. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a valóban értelmes megnyilvánulást, te vagy a szánalmas. paraszt! milyen módon itélsz meg? én igen is hallottam, láttam ezeket, lehet, hogy az agyam, mivel mindenre képes műve volt, de láttam! kur.vára nem vicces a téma, hogy ilyeneket csak kiírjak, te meg egy beteg ember vagy, ohgy ilyeneket olvasol, úgy, hogy csak oltasz. a papám volt a kincsem, a legjobb dolog az életemben, sajnos meghalt, és nem viccelődnék olyannal, hogy itt van, mert gerinctelen dolog! szálljál magadba, engem meg hagyj, van elég bajom is!


többieknek köszönöm, kipróbálom a tanácsokat. kedves válaszoló, hasonló problémákkal! írok neked levelet :)

2010. nov. 4. 21:32
 36/61 A kérdező kommentje:
SZÜLEIMRŐL MEG SZÁLLJÁL LE DE KUR.VAGYORSAN! nekem meg ne mondd meg, hogy mit csináljak, attól függetlenül, hogy egyedül vagyok, mindig csinálom valamit. úszni járok,edzek, gitáróra, angolnyelvvizsga,angolversney,barátok... nem egész nap gyik-ezek,talán te igen, de én nem. nem vagyok se pi.csa, se hüly.egyerek, te ne adj nekem tulajdonságokat... tanulmányi átlagom 4,7, ja és őszi szünet is van.. ;) se.ggfej...
2010. nov. 4. 21:37
 37/61 anonim ***** válasza:
54%
Ha biztonságban akarod érezni magad, egy tanácsom van. A szellemek egy dologtól félnek és attól nagyon: fényképezőgép. Ha léteznek szellemek akkor ez 100%-os védelmet biztosít :D Ha nem léteznek szellemek (mert ugye 50-50% hogy léteznek-e vagy sem), akkor mindez az agyad műve. Az agyad bármire képes! A kép, amit látsz, a hang, amit halassz, azt is az agyad állítja elő, miért ne tudná megmásítani, ha erre érez késztetést? Ez a késztetés a tudatodnak abból a részéből jön, amit nem tudsz közvetlenül befolyásolni, szokásaiddal, félelmeiddel viszont igen. Ez magyarázatot ad a hangokra. Menj el pszichológushoz, ő majd segít neked. A többi jelenségre is biztosan van ésszerű magyarázat. Te döntöd el, hogy hiszel-e a szellemekben vagy a magyarázatot keresed. Én a tudomány embere vagyok, de nem tagadom a szellemeket sem. Egy pszichológus a megoldás, az egyházi/okkult dolgokat nem ajánlom. A vallás sok gondot okozott már, az eredeti célját sokszor elfelejtik, de ez más téma. A szelleműzéstől, médiumoktól és hasonló dolgoktól meg általában megbolondulnak az emberek.
2010. nov. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
én lenék egy 7-ig a házba hogy milyen lehet neked, velem még sajnos ilyen nem volt(lehet hogy hülyén hangszik hogy sajnos). Próbálj evp-zni de csak ha nem félsz már. Ha csináltál evp-t ara kíváncsi lenék és elküldheted e-mailbe.
2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim válasza:
90%

szia!

ne ijedj meg, ez az első. nyugi, semmi baj. most fog jönni a lepontozás, de én hiszek neked. örülnék ha írnál nekem egy privit, mondjuk egy msn címmel, de ha nem akkor emailon keresztül is megoldjuk. :) talán tudnék neked segíteni. :)

2010. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a barátaiddal kéne lenned, bár ilyen viselkedéssel nem csodálom hogy nincsnek... te vagy aszánalmas, ilyeneket írsz és így beszélsz!? Ezek után senki nem hisz neked...
2010. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!