Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan angyalt hívni?

Hogyan angyalt hívni?

Figyelt kérdés
mit kell csinálni? gondolom gyertya, füstölő, nyugtató zene, de ezen kívül??? És milyen verssel kell hívni őket? elejétől a végégig amíg el nem ment az angyal leírná valaki hogyan kell? lépésről lépésre légyszi.
2010. okt. 29. 17:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Inga,meditáció
2010. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

én a 4 arkangyalt idéztem meg,és mind a 4től mást kaptam:


Mihály: Megerősített

Gábriel: Félelmeimet leküzdöttem

Rafael: Lelki békét

Uriel: Szeretetet adott

2011. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 szilvo79 ***** válasza:
Szia!nem kell semmit tenned!tudják ők mikor kell jönniük.nem fogod látni,ahogy te gondolod,csak érezni!nem mindekinek segítenek,szólok előre!valamilyen szinten jónak kell lenned,lelkileg!
2011. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet angyalt hívni. Ha valakinek a történelemben meg is jelent egy angyal, az magától tette és nem hívásra.

Tegyük fel, hogy van ilyen, hogy angyalkommunikáció.

Az angyalokat lehet csak úgy rángatni? Gyere ide angyal, mert olyanom van, hogy beszélgetni akarok!

És, ha jön is valaki, honnan tudod, hogy angyal, és nem más, vagy éppen nem hallucinálsz-e?

2011. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%
Itt vagyok mi kéne?
2011. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Elmész a pszichiátriára és ordítod, hogy "angyal, angyalka gyere elő!". Na akkor tuti jönni fognak a fehér köpenyes "angyalok" és jól helyretesznek. Sok sikert:)
2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

mondogasd azt, hogy: "Marco"

előbb-utóbb az egyik "Polo"-val fog visszajelezni:)

2011. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
En pl.a vallamra tetovaltattam egyet amikor elegem van polo le,tukorbe be,es szolok"he angyalka mit gondolsz disznek ulsz a vallamon?na mozdulj es csinalj valamit".A tetko 20 eves en 37.Az angyal mint segitotars nem jott be:),de a tetko szep es nem bantam meg,a cel ez volt,hogy tetszedjen 20 ev mulva is...de tenyleg volt iolyan,hogy kerdore vontam 2 sor utan:)
2011. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!