Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik angyalt kell kérnem...

Melyik angyalt kell kérnem hogy segitsen ha munkainterjúra megyek?

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszokat kérek
2011. márc. 19. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

a munka angyalát!

de csak akor segít, ha pihensz előtte, nem késel, és figyelsz, hogy koncentráltan, jó választ tudj adni a feltett kérdéekre.

2011. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Facepalm. Bízz magadban annyit kell tenned nem holmi angyalkákat kéregetni hogy ugyan segítsenek. 14/f
2011. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jav: akkor, kérdésekre

-ha nem tudod a választ: lehet időt nyerni:

- ezt át kell gondolnom, ezen gondolkodnom kell -szabad ilyet is mondani

2011. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
minek?? egyszerűen megkéred az adott angyalt, hogy nyerd meg az 5-ös lottót, és máris nem kell munkainterjúra járnod:D nem sokkal egyszerűbb? de aztnán ne felejts el nekünk szólni, hogy nyertél:DD
2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az interjún Rád lesznek kíváncsiak. Téged alkalmaznak, ha alkalmaznak. Dolgoznod is Neked kell majd. Munkabér is Neked jár érte.


Talán tisztességtelen előnyhöz szeretnél jutni más pályázókkal szemben?


Emlékezz inkább: Segíts magadon, s az Isten is megsegít...


1 angyal

2011. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondhatod azt, hogy kéred, hogy legyenek melletted azok az angyalok, akik segíthetnek neked, hogy jó állást találj. Kérheted azt, hogy segítsenek kimondani azokat a szavakat, amelyek a segítségedre lesznek.

Ha mégis konkrét angyalokat szeretnél hívni:

Gábriel arkangyal segít ilyen ügyekben

Mihály arkangyal bátorságot önt beléd

Abundancia római istennő, aki általában pénzügyekben segít

Ganésa: indiai elefánt-isten, az akadályok elhárítója

Szófiát szólíthatod, ha bölcsességre, világos gondolkodásra van szükséged.

2011. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

03-21 15:36 -nek üzenem:

Azok, akik képesek hallani az angyalok segítő szavait, jobban dolgoznak, vidámabbak kiegyensúlyozottabbak. Ez nem tisztességtelen előny, hisz bárki megtanulhatja az angyalokkal a kommunikációt.

Én régóta hallottam az angyalok segítő tanácsait, de egy darabig nem figyeltem rá, nem hittem, hogy igaz lehet. Ám amikor rájöttem, hogy az angyalok tanácsa volt a jó, és az önfejűségem rossz megoldást szült, elkezdtem figyelni a szavukra. Azóta sokkal jobb az életem.

És nekem teljesen mindegy, hogy ezt egy ismeretlen hiszi-e, vagy sem.

2011. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!