Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez akkor most azt jelenti...

Ez akkor most azt jelenti hogy szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés
Ketten élünk anyummal, és mindketten érdekes "dolgokat" tapasztalunk. Egyik nap például szárítottam a hajamat a fürdöszobában, és azt vettem észre hogy kinyílott elöttem az ajtó (az ajtón van a tükör) ... van 2 macskám, de miután kimentem hogy megnézzem ők voltak e, megláttam hogy ott voltak bent a nagy szobába, és aludtak. Volt még olyan is hogy éjszaka nem tudtam aludni, és úgyéreztem mintha valami hozzáért volna a térdemhez. És annyira volt világos hogy láttam hogy nem volt ott egyik macska sem. Meg például telefonálás közben 2x ment el a telefon... Mármint a térerő vagy nem tudom mi... Mintha letettük volna. És még egy példát irok ami nagyon érdekes... Ezek a dolgok után, anyummal már szellemre gyanakodtunk, és anyu ezt mondta, mindha a szellemhez beszélni: Szellem, hogyha itt vagy adj valami jelet! és ez után koppanást hallottunk a falon... aztán énis koppantottam hogy megnézzem hogy olyan e a hangja... ugyanolyan volt... akkor most ez mi lehet? köszi előre is. (bocsi hogy sokat irtam)
2010. szept. 26. 15:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
pont mi;D
2010. szept. 26. 17:17
 22/37 anonim ***** válasza:

nem vagy egy kicsit kapd be f4szom?Nem tudom mért kell itt lehordani a kedves kérdezőt...semmi értelme veszekedni,ha nem hiszel ilyenekben el lehet menni....nem érdemes ilyen IQ light-os hülyékkel foglalkozni kedves kérdező:)

Lehet szellem,de nem biztos. Ha továbbra is vannak ilyenek és egyre furcsább,vagy komolyabb dolgok,akkor már biztos,h van ott vmi!

2010. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

1. tom h kedves vok.xDDDDD :P

2. háát sztm van itt valami.:|


volt olyan is h vkit mintha láttam vna h áll az ajtóba, bár lehet hogy azt csak én képzeltem oda...xD sőt nagyvalószínüséggel.. de áh.. egy kicsit kezdek félni...

2010. szept. 26. 17:51
 24/37 anonim válasza:
Addig jó, amíg nem a családgyilkos jön.
2010. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Azért én az "energiagömbös" csatornás képeket 12,4 másodperc alatt megcáfolnám. Ha az összeset meg kell, több percbe is beletelhet...
2010. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

18.56

Jól van apukám, ügyes vagy.

2010. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
x'ĐĐĐ ...-.-"
2010. szept. 26. 20:51
 28/37 anonim ***** válasza:

már csak azt nem értem, hogy mért tesz ki egy "szellem volt-e" kérdést az, aki ennyire elvakultan hisz a szellemekben. erre ír valaki egy választ, hogy nem szellem volt, és kapásból három máágus hurrogja le, hogy takarodjon innen ha nem hisz benne.

vegyük sorra: kinyílt az ajtó. ez elég régi horrortrükk, amit simán okozhat a legkisebb huzat vagy a macskád. (nem volt ott? igen? hány lába van a macskádnak hogy ha nem volt ott, akkor biztos nem mászott el azalatt az 5 másodperc alatt amíg te körülnéztél hogy ott volt-e?

valami hozzáért a térdedhez. megnyugtatlak, nem egy szellem bújt ki az ágyad alól, de te csuklóból elvetsz minden más lehetőséget (pl. molylepke, hallucináció), csak a cicák lehettek akik hozzádértek.

kétszer elment a térerő. na, ez se fordul elő minden lakásban naponta...

a szellem jeladása pedig a másik szobában feldőlő partvistól a földön koppanó macskáig akármi lehetett.

Enííkőő, a sok smiledból látom, hogy nem nagyon vagy 12-nél idősebb. Nem baj, még mindig jobb, mint Alkonyatot olvasni és vámpírokról ábrándozni.

2010. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

2-ot felvilágosítom: UFO=Azonosítatlan Repülő Tárgy


És nem hiszem h kopogó repülő izék lennének a faladban , de ha igen akkor ezért a felfedezésért pénzt fogsz kapni :D:D:D:D

2010. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
20:12 úgy tűnik, hogy Jézus Krisztus tanítványaként írni nem tanultok.
2010. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!