Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem van...

Lehetséges, hogy szellem van a lakásban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ketten élünk egy családi ház felső szintjén.Eddig egyinkünk sem hitt az ilyen szellemes dolgokban,most viszont valahogy kezd megváltozni a véleményünk.


Az egész úgy kezdődött,hogy anya(még a nyáron) hallotta,hogy valaki azt suttogja a fülébe az ágy mellől,hogy,,Anyaa!",felült az ágyban,de én aludtam.Ez pár hete megismétlődött,de már szinte kiabálva szólt az a hang.Kérdezték tőle,hogy volt-e másik terhessége,de nem volt(legalábbis nem tud róla).


Én kb. 2 hete beszélgettem anyuval,és egyszercsak azt láttam a szemem sarkából,hogy egy fekete macska elsétál az ajtó előtt..lengette a farkát..aztán bement a szobámba.

Mostpedig..pár napja.Feküdtem az ágyban,ám egyszercsak azt éreztem,hogy valami rámnehezdik/fölém hajol..határozottan eemlékszem,hogy NEM aludtam..de nem mertem kinyitni a szememet.Aztán ez a nyomás egyre gyengébb lett,míg végül megszűnt.


Mit csináljunk most?


2010. nov. 5. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

hát keresni kellene egy szellem űzőt

2010. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Nem vagyunk őrültek,hogy pszichiáterhez kelljen mennünk.

Éppen ez az,amit az elején is leírtam,hogy nem igazán hittünk/hiszünk az ilyenekben.

Horrorfilmeket sem nézünk..ilyen jellegű videókat sem,és rémtörténeteket sem olvas EGYIKÜNK SEM.

2010. nov. 5. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
az emberek képesek bemagyarázni maguknak dolgokat, én is ha mondjuk szellemekre gondolok feszt és kimegyek este a kertbe én is ijedezek, persze nem azt mondom hogy nincs igazad, csak péróbálj meg lazítani
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A rádnehezedő nyomás amit éreztél lehetett alvási paralízis, nekem is ez a problémám. Gyakran kísérik hallucinációk is. Nézz utána ha érdekel, orvosilag teljesen érthető jelenség, de sokan újabban belemagyaráznak dolgokat.
2010. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom mi az alvásparalízis..de azért köszönöm.

A szememet pedig nem nem tudtam,hanem nem mertem kinyitni.

2010. nov. 5. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem bírom ismételgetni, hogy miért írnak ide olyanok véleményeket akik nem hisznek az ilyenekben vagy nem jártasak benne... egyébként a szelleműzők azok komoly dolgok, szóval ők tényleg meg tudják oldani ha van valami a házatokban, hogy elmenjen. egyébként én úgy olvastam , ha egy szellem van a házadban, ennyit kell tenned: például ha újra érzed, hogy valami rádnehezedik vagy látsz valamit, valakit, csak ennyit mondj: - kérlek hagyd el a házad vagy kérlek távozz , ha szépen megkéred a szellemet akkor elmegy...
2010. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

tévképzet?

nem lehet, h anyud csak álmododtt és megijedt? aztán bemesélte magának és neked az egészet? aztán elkeztetek hinni benne...



na jó, ha szellem akkor kell: jódozatlan só, tiszta vas...

lehet vmi tárgy vagy vmi a mi odaköti?

ok. elég

szellemek nem léteznek

2010. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
a szinuszok meg a koszinuszok voltak
2010. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ki kellett volna nyitnod a szemed és megnézni.A fekete macska honnét jött?tietek?és ha bement a szobába miért nem mentél utána és zavartad ki?
2010. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk,hogy honnan jött..van macskánk,de nem fekete,hanem fehér:)

Ő pedig kint volt az udvaron..az eset után kb. 5 perccel kéedzkedett be a szobába.

2010. nov. 21. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!