Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem van...

Lehetséges, hogy szellem van a lakásban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ketten élünk egy családi ház felső szintjén.Eddig egyinkünk sem hitt az ilyen szellemes dolgokban,most viszont valahogy kezd megváltozni a véleményünk.


Az egész úgy kezdődött,hogy anya(még a nyáron) hallotta,hogy valaki azt suttogja a fülébe az ágy mellől,hogy,,Anyaa!",felült az ágyban,de én aludtam.Ez pár hete megismétlődött,de már szinte kiabálva szólt az a hang.Kérdezték tőle,hogy volt-e másik terhessége,de nem volt(legalábbis nem tud róla).


Én kb. 2 hete beszélgettem anyuval,és egyszercsak azt láttam a szemem sarkából,hogy egy fekete macska elsétál az ajtó előtt..lengette a farkát..aztán bement a szobámba.

Mostpedig..pár napja.Feküdtem az ágyban,ám egyszercsak azt éreztem,hogy valami rámnehezdik/fölém hajol..határozottan eemlékszem,hogy NEM aludtam..de nem mertem kinyitni a szememet.Aztán ez a nyomás egyre gyengébb lett,míg végül megszűnt.


Mit csináljunk most?


2010. nov. 5. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez fura.Egy fekete macska csak ugy előjön és be akar menni hozzád.Érdekes.És bement és meddig volt bent,mit xcsinált?vagy hova tünt?????
2010. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!