Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez akkor most azt jelenti...

Ez akkor most azt jelenti hogy szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés
Ketten élünk anyummal, és mindketten érdekes "dolgokat" tapasztalunk. Egyik nap például szárítottam a hajamat a fürdöszobában, és azt vettem észre hogy kinyílott elöttem az ajtó (az ajtón van a tükör) ... van 2 macskám, de miután kimentem hogy megnézzem ők voltak e, megláttam hogy ott voltak bent a nagy szobába, és aludtak. Volt még olyan is hogy éjszaka nem tudtam aludni, és úgyéreztem mintha valami hozzáért volna a térdemhez. És annyira volt világos hogy láttam hogy nem volt ott egyik macska sem. Meg például telefonálás közben 2x ment el a telefon... Mármint a térerő vagy nem tudom mi... Mintha letettük volna. És még egy példát irok ami nagyon érdekes... Ezek a dolgok után, anyummal már szellemre gyanakodtunk, és anyu ezt mondta, mindha a szellemhez beszélni: Szellem, hogyha itt vagy adj valami jelet! és ez után koppanást hallottunk a falon... aztán énis koppantottam hogy megnézzem hogy olyan e a hangja... ugyanolyan volt... akkor most ez mi lehet? köszi előre is. (bocsi hogy sokat irtam)
2010. szept. 26. 15:57
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
pontosan, és köszi.. nem kell hülyének nézni!! amúgy még nyár felé, a barátnömmel aféle nagy csatornába mentünk bele... Nem szennyvizesbe.. xD na és a barátnöm vakuval fényképezett és a képeken "bogyókat" láttunk, neten rá is kerestem és ugyanolyan képeket láttam , ahova az volt irva h energia gömbök amibe a szellem lelke van.xD énis elöször nem hittem el, de amik most történnek ezek után már elhiszem.
2010. szept. 26. 16:25
 12/37 anonim ***** válasza:
Készítettem már én is ilyeneket...nagyon jó némelyikben ha elég nagy még látható is az a lény aki van benne, de van üres is.
2010. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
2%
akkor morzézgassál csak nyugodtan a szellemeiddel, remélem jó hamar elvisznek a zártosztályra. bár annyira nem csodálkozom rajtad, mért ne lettél volna ilyen ha még az anyád is olyan zizzent hogy lazán elkezd "szellem úrhoz" beszélni
2010. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
47%

16:32

jó primitívnek születtél...szerintem ne gonoszkodj hanem húzz innen.

2010. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
az ember már csak a fejét tudja fogni ezek hallatán. Ha valami gyp-s kitalál vlamit, nem neki kell bebizonyítania az igazát, hanem a másiknak azt, hogy hazudik? -.-
2010. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
16:32 szíveskednél befogni? köszönöm!!
2010. szept. 26. 16:36
 17/37 anonim ***** válasza:

16:32 ha valaki zizzent, akkor az te magad vagy, különben minek olvasgatnál ebben a kategóriában? Ami engem nem érdekel, ott nem állok neki olvasgatni, csak azért, hogy utána beszóljak, és osszam az észt a kérdezőnek.

Olvasgasd az egyébben a humort, az neked való. Komolyabb témát nem ajánlok, mert még megerőltetné a csökevényes agyadat.

2010. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
ossza az ész?? nincs is neki!! nincs mit osztania...-.-" csak ő hiszi azt!!
2010. szept. 26. 16:40
 19/37 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Negyedik típusu találkozások c. filmet
2010. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
pont ti tesztek megjegyzést az én agyam állapotára? :D
2010. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!