Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (Bővebben lent)

Mi lehetett ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy pár éve történt: nővérem barátja nálunk élt( de ez nem lényeg) hozta magával a cuccait, köztük egy hifi-t is. Tök jól szólt meg minden, de egy idő után a hangerő magától változott. Egyszer olyan halkan szólt a zene, hogy fülelnem kellett, hogy halljam, egyszer meg ordított. Nem a hangszóróval lehetett gond, mert megfigyeltem, és mozgott a hangrőszabályzó( vagy mi). Nem tudom, hogy mi volt ez. Kérlek ne nézzetek le, normális válaszokat szeretnék... Szóval mi lehetett ez? Kísértet, vagy mi? A válaszokat előre is köszi.
2010. aug. 16. 17:39
1 2
 11/16 anonim válasza:

Igenis vannak természetfeletti dolgok,emberek....akik üzennek,vagypedig"Lucifer"aki ilyeszteget,mi kiskorunkban szellemetidéztünk és megidéztük"Lucifet"(Nem kell nem normálisnak nézni)Lényeg hogy velünk nagyon nagyon sok furcsaság történik,ami teljességel lehetetlen hogy vmi más legyen mint nem természetfeletti dolog....

példa.:magától bekapcsolodik a tv....(hébehóba)a hifi-is bekapcsolodott már úgyhogy nem is volt bedúgva....

vagy az az eset mikor aludtunk és a hossszú poszter a falon ami fel volt rajzszögelve,a poszter leesik de a rajszög nem,és a poszteren nem is volt vágás nyom hogy belevágott volna a rajszög,ép volt........vagy mikor bezárodott belülröl az ajtó(biztonsági záras)és a kulcson kulcsomó volt,be se zárodhatott volna....még a szél se fordít hármat a kulcson+kulcsomó.És amikor sms-ket kapok és eltünik az sms....vagy az utcán találkozok egy emberrel a "semmiből"megjelenik és annyit mond hogy Jónás nem engedi össze a nyuszit a cicával mert nem húsevő majd elmegy.........

meg sorolhatnám.....

Szóval soha senki ne idézzen szellemt,mert nagyon ijesztő,és ezek a dolgok a mindennapi hétköznapjainban történnek és még csak nem is ezek a legdurvábbak....

2010. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
istenem senki nem veszi észre hogy ez egy poltergeist??!!mert ez az vagyis kopogó szellem
2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nos én nem akarok a szellemek ellen szólni meg semmi, hiszek bennük, félek is tőlük de azért vizsgáljuk meg a dolgok reális oldalát is. A mi hifink olyan, hogyha távirányítóval tekerjük a hangot le vagy fel, akkor a hangerőszabályzó is forog. Lehet hogy csak megakartak viccelni nem?
2010. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Valld be, hogy izginek találod, ha tényleg megtörtént, ha pedig nem, akkor csak szeretnéd h ilyen történjen veled. És miért is ne találnád annak, ha már ide kiírtad?


Egyébként van egy közeli barátom, akivel gyerek korunk óta ismerjük egymást. Már kiskorunkban is mesélt olyanokat, hogy a tárgyak a szobájában maguktól kezdtek mozogni. A családjának azóta sem mondja el az ilyeneket, mert már az első néhány eset után hülyének nézték. Egy-két éve náluk voltunk, késő éjjel dumálgattunk a nappaliban. A dvd lejátszón volt egy műanyag pohár, ami hirtelen - mintha valaki lecsapta volna - felénk repült és a lábam előtt ért földet.

Én úgy, de úgy besz*rtam, ő meg még csak meglepett sem volt... na szóval, így visszagondolva tök izgi :D

2010. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 1592653589 válasza:
valószínűleg szellemek voltak az asztrál űrből és jelezni szerettek volna valamit
2011. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog, Lehet hogy szellem, lehet hogy elektronikus hiba. Szerintem vidd el szakemberhez, az eldönti a dolgot.
2011. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!