Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? Bővebben lent!

Szellem lehetett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok:)

Ma hajnalban olyan 0:34 körül felkeltem mert csörgött a mobilom, kinyomtam.. Vissza akartam aludni és a polcomról egy kb 2-2,5 kilós karton doboz rá esett a fejemre de rendesen fel volt téve.. Szidtam a k*rva annyát aztán kómámban nem is gondolkozva megpróbáltam aludni .. mikor elaludtam volna valami zöld villogott a takarómon.. Gondoltam biztos kintről így hát megint csak el akartam aludni ez már a 3. Ekkor a filctollak estek le, olyan 2:30-3:00 óra volt, ekkor már mérgemben nem bírtam aludni ki mentem a levegőre elszívni egy cigit .. (itt még nem hittem hogy léteznek) majd egy ablak előtt állt egy kb 150 cm-es "lény" ha lehet így fogalmazni.. Szerintetek mi lehetett??:O


2010. júl. 4. 12:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%
szerintem álmodtad
2010. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Én összesz@rtam volna magam, te meg még kimentél cigizni!?:D:D Hogy nézett ki am az a lény? Csak a formáját láttad vagy az "arcát" is?
2010. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de én tuti beszartam volna
2010. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Detto mint anyám.. Álmodtam?:O Hogy álmodhatja valaki hogy ki megy cigizni?Magamnál voltam tudom.. meg láttam a híváslistában hogy hívtak
2010. júl. 4. 12:29
 5/41 A kérdező kommentje:
kb annyit láttam hogy egy fekete árny mármint ablak mögött nagyon kómás voltam , mint egy kisebb gyermek olyasmi hosszú hajú most ha azt mondom hogy a KÖRből a csaj azt mondjátok a fantáziám de olyan volt...
2010. júl. 4. 12:31
 6/41 anonim ***** válasza:
52%
KAMU
2010. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Halt meg valaki a házatokban vagy a szomszédban? Vagy esetleg egy rokon? előfordult máskor is vagy ez volt az első eset? Ha valamelyikre igennel válaszolsz, akkor ott a válasz neked is. Nem akarlak megijeszteni, de nagy a valószínűsége, hogy szellem. Még mielőtt valaki oltana 1000rel, én is szkeptikus voltam amíg át nem éltem hasonló dolgokat.
2010. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Kamu... nem kamu, mert 1 : nem szívtam semmi erősebbet előtte.. 2: mi értelme lenne kamut írni? alapból nem szeretem ezt a kategóriát..


Megmondom őszintén igen.. szembe szomszédomnál egy néni , kertfarosomnál is egy idősebb néni , közös udvarban lakunk szintén egy idősebb bácsi.. De valahogy még mindig nem hiszek benne:S nem tudom nem félek meg semmi.. már a telefon hívással kapcsolatba akarom hozni mert magán.tel. szám és hát fogalmam sincs.. de egy 2 kilós doboz miért esett le?? simán leszarnám ha egy kis karton doboz lett volna de így aggasztó ..

2010. júl. 4. 12:38
 9/41 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van ott "valami", akkor oka is van annak, hogy téged b@szogat az éjszaka közepén. Mondjuk a hívást nem kell ezzel összekapcsolni...vannak olyanok, akik unatkoznak és éjjel hívogatják a másikat. de ha te nem is félsz, akkor ne foglalkozz vele. egy idő után hátha "elmúlik" magától.
2010. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Beszéltem most egy ismerősömmel neki meghalt a huga, és közös ismerős volt és ő is látta valamelyik nap , lehet hogy őt láttam? De most ez milyen már? Rám bontja a házat..valami
2010. júl. 4. 12:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!