Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? Bővebben lent!

Szellem lehetett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok:)

Ma hajnalban olyan 0:34 körül felkeltem mert csörgött a mobilom, kinyomtam.. Vissza akartam aludni és a polcomról egy kb 2-2,5 kilós karton doboz rá esett a fejemre de rendesen fel volt téve.. Szidtam a k*rva annyát aztán kómámban nem is gondolkozva megpróbáltam aludni .. mikor elaludtam volna valami zöld villogott a takarómon.. Gondoltam biztos kintről így hát megint csak el akartam aludni ez már a 3. Ekkor a filctollak estek le, olyan 2:30-3:00 óra volt, ekkor már mérgemben nem bírtam aludni ki mentem a levegőre elszívni egy cigit .. (itt még nem hittem hogy léteznek) majd egy ablak előtt állt egy kb 150 cm-es "lény" ha lehet így fogalmazni.. Szerintetek mi lehetett??:O


2010. júl. 4. 12:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Oszt miféle szellem lakik ott? Na beszélj csak le! Miféle szerzet? Hol dolgozik, van-e bejelentett lakása? stb.

http://www.youtube.com/watch?v=oQyjyxzYYnc&feature=related :D


Komolyra fordítva a szót, amíg nem láttam tárgyakat maguktól mozogni én se hittem az ilyesmikben.

Vhol azt olvastam, vagy hallottam, hogy ha ilyennel találkozol nem kell félni tőle, inkább meg kell szólítani, hogy mit akar?

2010. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
ááá, én csak olvasom, de már most be vagyok fosva :S. te ilyenkor ki mersz menni cigizni? oO
2010. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Haha jó jelenet:P Lehet inkább sima kamerával jobban járnék.. rákötöm a gépre és akkor végig rámenti
2010. júl. 4. 13:50
 24/41 A kérdező kommentje:
Nem hittem benne:D és hát mért ne?? odabent mit csináltam volna?? lehet valami leszoktató , mert utánna elment a kedvem a cigizéstől ..
2010. júl. 4. 13:52
 25/41 anonim válasza:
és miután kimentél cigizni, és láttad ezt a valamit, még nyugisan elszívtad aztán visszamentél aludni v mi?reggel emg felkeltél és az volt az első reakciód h baazdmeeeg?
2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
én este úgy éreztem mintha a terminátor szexuális kapcsolatot létesítene a szomszéd macskájával lehet hogy a tegnapi a félelmetes világnap volt télleg a semmiből eszemebe jutott a szomszéd macskája és nics ott egy gép aztán eről álmodtam áhh kikészültem és a teszveszen már a heroin kategóriát keresetem
2010. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Megláttam aztán vissza fordultam aludni.. kb am jót nevettem terminátor xD
2010. júl. 4. 20:05
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem akarok kotozkodni, de egy 2-2,5 kilos doboz raesett a fejedre, es semmi bajod? Nem lehet, hogy agyrazkodasod lett?:S Az mindent magyarazna. Menj orvoshoz szerintem, a fejserules nem jatek
2010. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
jo oké tegyük fel megbolondultam, de az a doboz hogy esik rám te jó ember?:O
2010. júl. 5. 08:34
 30/41 anonim válasza:
azóta nem volt semmi?
2010. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!