Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? Bővebben lent!

Szellem lehetett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok:)

Ma hajnalban olyan 0:34 körül felkeltem mert csörgött a mobilom, kinyomtam.. Vissza akartam aludni és a polcomról egy kb 2-2,5 kilós karton doboz rá esett a fejemre de rendesen fel volt téve.. Szidtam a k*rva annyát aztán kómámban nem is gondolkozva megpróbáltam aludni .. mikor elaludtam volna valami zöld villogott a takarómon.. Gondoltam biztos kintről így hát megint csak el akartam aludni ez már a 3. Ekkor a filctollak estek le, olyan 2:30-3:00 óra volt, ekkor már mérgemben nem bírtam aludni ki mentem a levegőre elszívni egy cigit .. (itt még nem hittem hogy léteznek) majd egy ablak előtt állt egy kb 150 cm-es "lény" ha lehet így fogalmazni.. Szerintetek mi lehetett??:O


2010. júl. 4. 12:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy őt. bár nekem elég fura ez az egész.nem azt mondom, hogy nem hiszek neked...csak fura.
2010. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
ha a hugát nem ismerted, akkor nincs rád hatással.
2010. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ismertem a hugát, legjobb barátok voltunk..
2010. júl. 4. 12:55
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...Én nem mertem volna kimenni,én is szoktam látni dolgokat,én hiszek benne,hogy tényleg valaki ott volt!Meg a doboz is fura:O

Éltem már át én is hasonló dolgokat,de én nyakig betakarózva feküdtem nyáron,annyira féltem:D

2010. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Én is parás vagyok legkisebb nyekkenésre is beszarok csak mégis mintha valamitől mennem kell hát megyek:D pangtamXD
2010. júl. 4. 13:02
 16/41 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:)A hideg ráz,ha ilyesmit olvasok:O

Csak egy dolog vigasztal:Nem egyedül én élek át ilyesmit,és más is hisz bennük:)Bár sokan hülyének néznek:S

2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Én is hülyének nézem saját magam de kezdek feleszmélni hogy nem csak egyedül vagyunk..
2010. júl. 4. 13:07
 18/41 anonim ***** válasza:
megint utolsó vok:)Tuti,hogy nem vagyunk egyedül...túl sok megmagyarázhatatlan dolog van és túl sokmindent látni...
2010. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Ja annyi biztos hogy ha még egyszer vissza jön beszélgetni fogok vele.. :S
2010. júl. 4. 13:10
 20/41 anonim ***** válasza:
Ha van web kamod akkor ved fel ahogy alszól este és hát ha fel vesz olyat ami történt veled este ,vagy hasonlot. Én is ki probálom a házban még ma fent hagyom a gépem bekapcsolva és felveszem az este történő dolgokat a mi házunkban is van egy szellem.
2010. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!