Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Bővebben lent

Mi lehetett ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egyik hétvégén hajnalba el kellet mennem a Wc re, és jobb oldalról egy kopogást hallottam, mivel jobbra van egy helység és azt gondoltam, hogy akár mi lehet ez, de kb 1-2 perc mulva egymás után hallotam a 2 kopogást egymás után mi lehetett ez? családi házba lakunk?
2011. ápr. 14. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
úgy értem családi házba lakunk ! akartam írni. azóta kicsit félek :S
2011. ápr. 14. 16:42
 2/9 anonim ***** válasza:

kopogószellem. :D HA-HA.

amúgy: nem kell belelátni a dolgokba semmi szellemi tevékenységet. :)

2011. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sötét volt még? abban a másik helyiségben van ablak? mert nekem is volt, hogy reggel felkeltem, kopogást hallottam, és kiderült, hogy egy harkály kopogtatta az ablakkeretet.de ha sötét volt még, akkor nemtom, mert a harkály nem éjszakai állat.
2011. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hőváltozás következtében változhatott a fal térfogata, és attól is lehetett a hang. Vagy egy madár verte az ablakot, vagy valami rágcsáló.
2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap este énis felkeltem, kimentem, elmentem a konyha mellett, hallom vami vagy robaj, bemegyek, semmi :D

Lehet, hogy álmodtad, velem esett meg már olyan, hogy azt álmodtam h pl elvesztettem a teélefonom és reggel menni akartam keresni, anyuék meg úgy nyugtattak le h csak álmodtam xD

2011. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs kutyád, macskád vagy valamilyen állatod?
2011. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyugi, mellettem a matracról felemelkedett a lepedő. Az ablak csukva volt. Barátnőm is látta.:D Mégsem ettek meg a szellemek.;) De szerintem nálad csak a víz keringett a csövekben.:D
2011. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 rohadt egér okozta az egészet :D
2011. máj. 28. 14:02
 9/9 A kérdező kommentje:
megnyugodtam
2011. máj. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!