Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erdőben vannak szellemek?

Erdőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Valakivel már történt ilyen hogy erdőben szellemet látott?
2010. aug. 13. 15:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
43%
én meg nem nem akarok/akarunk se lányok se bolondok lenni...
2010. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Vannak. Remélem, olyanok, mint Totoro. Nem viccnek szántam. Természetszellem vannak, csak nem mindenki fogékony rájuk.
2010. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
45%
ja általában az épeszű emberek nem fogékonyak rájuk...
2010. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

15:32


Én meg azokat sajnálom, akik hisznek az ilyen marhaságokban, de ez már leírtam.

2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
22%
Kb. annyi esély van rá, hogy erdőben vannak szellemek, mint a szobádban.:P
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
53%

Ha osztályoddal táborozol, a legtöbb táborban van program, hogy mit fogsz csinálni egy hétig! Nos ezekben a programokban általában benne van az éjszakai túra, ahol erdőben kell menned éjszaka egyedül! 3 táborban is volt éjszakai túra ahol részt vettem.. ebből kettőben ilyesztgettek bennünket, csak nemtudom miért jó kisgyerekeket félelemben tartani.. na mind1 nem lényeg!

ilyenkor TUTI nem tudsz szellemeket figyelni, mert egy osztálynyi gyerek nagy zajjal jön-megy, de ha egyedül mennél ki esetleg.... én hiszek a szellemekben, egyáltalán NEM hülyeség hogy léteznek..

2011. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak!
2011. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Amikor az osztállyal voltunk kirándulni egy táborban a fiúk egész éjszaka kint voltak!Megkérdeztük az egyiktől hogy mit csinálnak és azt mondta hogy van valami az erdőben és azt keresik!Hogy láttak valamit meg hogy hallottak hangokat!Szerintünk szellem volt!
2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Lizi31 válasza:

Szerintem néhányan nyugodtan forduljatok ide ! Be is másolok egy linket. Remélem segítek vele.


[link]

2013. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!