Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erdőben vannak szellemek?

Erdőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Valakivel már történt ilyen hogy erdőben szellemet látott?
2010. aug. 13. 15:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
22%
Én személy szerint azért, mert sajnálom azokat, akik még hisznek ilyen együgyű dolgokban. A többiről nem tudom.
2010. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó:Köszi ne sajnálj. Nem fog úgy se változtatni a tényen, hogy láttam és hallottam is szellemeket.

Tudod az ilyen ostobáktól vagyok rosszúl, akik megakarnak győzni, hogy nem , nem léteznek szellemek bizonyára csak a képzeletem szüleménye. Lóf.szt. Na de mindegy.

2010. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
36%
Mi pontosan ezt érezzük , hogy te akarsz minket meggyőzni a szellemek létezéséről..bizonyítsd be! betudod? nem! érdekes...
2010. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
10%

Nem győzködők senkit. Írtam én saját történetet, hogy láttam?? Nem, akkor mit háborogsz itt? Nem érdekel a téma-minek jössz ide?

Nem tudom bebizonyítani, mert mikor láttam qrvára nem azon voltam , hogy na most fotózkodok. . Meg amúgy is ha levideóznám vagy fotóznám a sok "okos" jönne, ja biztos photoshop meg egyéb ilyenekkel...

Amúgy meg adott egy kérdés: Láttál , vagy hallottál szellemeket? Válaszolok rá, és jönnek a hitetlenek okoskodni, hogy nem nem azt láttad csak a képzeleted játszott veled... A kérdésre válaszolok, erre még ők akarnak engem győzködni?! Na erről ennyit.

2010. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Kösz nem kell orvos:-) Nem kell kioktatni egy orvosnak, tisztába vagyok mindennel.
2010. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
61%
aki hülye az hülye is marad erre csak ezt tudom mondani aki akarja vegye magára...
2010. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Piciregica ***** válasza:
54%
Mindenhol vannak szellemek.Az osztálytársam meghalt 2éve autóbalesetben.Kint voltunk nála az osztállyal a temtőben,és magától leesett a hátunk mögött kb3m-re lévő sírkő.Az egyiik barátnőm halottak napján este fényképezett a temetőben,h hátha...és egy képen több szellem is volt az egyik sírkő körül.Nem hittem a szememnek.kb 1 hónapja a legjobb barátnőm mutatott egy olyan csoportképet,amin egy szellem kisfiu volt a lábuk előtt.és az ő rokonságában lett fényképezve.Szellemek igenis léteznek,és minden okkal történik.Akik nem hisznek bennük azok még nem tapasztaltak ilyen jelenségeket.Sajnos én az elmúlt években sok számomra fontos embert veszítettem el.És ők valamilyen módon kapcoslatba akarnak lépni az élőkkel...még dolguk van a Földön.
2010. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Piciregica ***** válasza:
34%
előző vok am 18/L
2010. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
27%
egy tényt muszáj megemlítenem: fiuk kb 10 %-a lát életében szellemet...lány a "maradék" 90%....lányok...mennyetek orvoshoz...( na jó nem , de ez valószínűleg azért van így mert a lányok sokkal ijedősebbek és abban is szellemet látnak ami nem az...vagy épp mindenben.
2010. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
58%

15.26-Azért mert a lányok sokkal spirituálisabbak. Őket jobban érdekli az ilyen téma, mint a fiúkat.

Nem kell ahhoz képzelődnünk, hogy lássunk...Sajnálom azokat akik eddig nem láttak szinte semmit.

2010. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!