Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erdőben vannak szellemek?

Erdőben vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Valakivel már történt ilyen hogy erdőben szellemet látott?
2010. aug. 13. 15:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel azért,mert a sivatagban lakott és hozzá szokott a napfényhez,azért nincs erdőben...
2010. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
És szellemek nem léteznek, csak egy kis akarat erő szükséges, ahhoz, hogy ez felfogd.
2010. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Neménvagyokaz ***** válasza:
33%

Nem nincsenek, mert a szellemek gerjednek a sajt szagára, ennélfogva boltok, sajtüzemek környékén tanyáznak.

Hülyébb kérdés nem jutott eszedbe?XD

2010. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Első: a válasz "igen".
2010. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetnének?A csendes,félhomályos erdő szerintem nagyon kellemes környezet lehet a szellemeknek.
2010. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Azt nem értem , hogy megkérdezi a kérdező , hogy erdőben vannak-e szellemek , azokat akik meg azt mondják , hogy " szellemek nincsenek" azokat meg lehurrogja , tehát azt akarja hallani , hogy " Igen erdőben már én is láttam..."

Hát kérdező figyelj menj ki az erdőbe ha látsz akkor SZÁMODRA létezik...ha nem akkor pedig belépsz az épeszüek körébe és elhiszed , hogy a szellemeket csak kitalálták , pontosan azért , hogy az ilyen embereket mint te ilyesztgessenek.

2010. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 kayl18 ***** válasza:
78%
szerintem senki nem tudja, hogy léteznek-e szellemek vagy sem, egyszer biztos megtudjuk, akik éjszaka erdőban vannak, hallanak furcsa hangokat, de legtöbbször csak bebeszélik maguknak, hogy szellem van ott, viszont egy nagyon fontos tanácsot fogadjon meg mindenki, EGYEDÜL ERDŐBE SOHA SENKI ne menjen, legalább is éjszaka, mert olyankor csak magadra számíthatsz, nem tudod mik vesznek körül, nem látsz semmit, eszméletlen lassan telik az idő, aludni se tudsz és pár óra alatt begolyózol, olyan szinten, hogy ha eltévedsz és napokig egyedül vagy, még a mentő csapatokat se engeded magadhoz
2010. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%
Én rengeteget jártam erdőbe kirándulás alkalmával,meg régebbi házunk közelében volt erdő és sokszor kimentünk gombát keresni.szellemet erdőben sosem láttam,itthon viszont láttam és érzékeltem fura jelenséget,szellemet is láttam.Ettől függetlenül úgy gondolom,az erdők valóban nagyon sejtelmesek tudnak lenni,könnyen elképzelheti ott egy élénkebb fantáziájú ember,hogy elé toppan egy szellem,vagy akármi.Én nem is mernék már egyedül erdőbe kimenni.Nem is a szellemek miatt,hanem azért mert találkoztam az erdőben szellemeknél veszélyesebb lényekkel is.Egyszer ,osztálykirándulás alkalmával egy vaddisznót vettünk észre,ott zörgött mellettünk a bokorban,szerintem csak azért nem mert támadni,mert sokan voltunk...De találkoztam már gazdátlanul csatangoló lóval meg csöves külsejű emberrel is az erdőben,szerencsére épp bőrrel megúsztam a találkozást,de azóta nem járok keresztül egyedül még kis erdőn sem.
2010. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
21%
A bolondoknak mindenhol vannak.
2010. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
61%
Figyu, ha hülyeségnek tarjátok az ezotériát, minek jártok ide? Amúgy meg a kérdező nem is biztos, hogy a kísértetekre gondolt. Szellem lehet amolyan erdő szelleme is.
2010. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!