Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhat tőlem a dédmamám?...

Mit akarhat tőlem a dédmamám? Ha ő volt az egyáltalán.

Figyelt kérdés

Pár hónapja mamám hosszan mesélt a dédimről. Korábban nem hittem a szellemekben, aznap éjszaka viszont ez megváltozott. valki lépkedett a szobámban. betörő nem lehetett egérnek, bogárnak túl nagy volt, ráadásul nagyon fázni kezdtem közben. egyszercsak az asztalom recsegni kezdett, a papírok zörögtek,majd abbamaradt minden. a legjobb az egészben, hogy a velünk egy házban lakó mamám és nagynéném is lépkedést hallott a saját szobájában, mamám még fényt is látott.

napokban megint dédamámról mesélt a mamám. éjszaka felébredtem (nagyon ritkán ébredek fel éjszaka, mélyen tudok aludni) és nem hittem a szememnek. egy hosszú fehér menyasszonyi ruhát láttam, de vakítóan fénylett így nem láttam arcot, fokozatosan halványulni kezdett, mire eltűnt az ablakon besütő fényben. ezután sikerült elhitetnem magammal, hogy csak az ablakon besütő telihold fényét láttam egy pillanatig fényesebbnek.

másnap viszont a mamám mondta, hogy megint itt járt ám a mama. menyasszonyi ruhában volt, egy darabig nézte őt majd eltűnt. nagyon félni kezdtem, tehát akkor tényleg jól láttam, amit láttam, ez nem lehet véletlen.

a mamámmal nagyon rossz volt a viszonya, de én nem is ismertem, akkor miért jött el kétszer is?(vagy ki tudja hányszor nem ébredtem fel rá) Ti ezt nyilván nem tudhatjátok, de azért érdekelne a véleményetek.


2010. júl. 22. 14:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

valószínű...

de szépen kérem a szkeptikus válaszolókat, hogy vagy olvassák el az elejétől a végéig, amit írtam és próbálják megérteni, vagy ami még jobb lenne: ne válaszoljanak! köszöntem

2010. júl. 23. 13:25
 12/18 anonim válasza:
Csak az agyad játszott veled. Elég valószínű, hogy a hosszú beszélgetés miatt róla álmodtál, és van olyan, hogy ébredés után még maga elé képzel az álmából az ember dolgokat. Ha beszéltetek az esküvőjéről, esetleg a férjéről, akkor valószínűbb hogy azért láttátok menyasszonyi ruhában.
2010. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. júl. 26. 21:01
 14/18 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek ilyenekben, de valami csak van... 5 éves voltam, mikor kórházba voltam, vették ki az orrmandulámat. És nagypapám akkor halt meg. (nem tudom előtte vagy utána, de biztos hogy nem tudtam róla, mert nem akarták hogy sírjak, és tovább ott kelljen maradni) És álmomba beszéltem valakihez, és néha kiabáltam azt hogy "Tata!" (úgy hívtam papámat)

Lehet csak véletlen, nekem ez a legmisztikusabb élményem.

14L

2010. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

húúú hát ez tényleg érdekes, biztos nem véletlen :S

Köszi a választ!

2010. júl. 27. 11:05
 16/18 Máté98 ***** válasza:
Már csak az igazságosság kedvéért:nem kell azt írni a szkeptikusoknak, hogy ne írjanak. Mert akkor egyértelműen a válaszok cifra és eltérő dolgok lennének. De a szkeptikusoknak sem kéne hü_ét csinálniuk a kérdezőkből. Vagy beképzelte, vagy nem. Ő dolga. Akkor írjanak, ha tudnak valami normálisat..Én Pl. szkeptikus vagyok, és nem hiszek ilyenekben. De nem mondom hogy lehetetlen. Szerintem, kérdező, nagyon is lehetséges, és nem kéne annyit beszélni róla. De lehet képzelet is.
2010. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ! :)
2010. júl. 29. 15:39
 18/18 anonim válasza:
Ha van olyan ember aki jobban ismerte ot kerdezd meg mond hogy beszeljen rola mikor szuletett,milyen volt az elete, hogyan halt meg. Ha legkozelebb meglatogat ne nyisd ki a szemed csak beszelj hozza aztan vagy elmegy vagynem ha marad a szellemek tudnak gondolatok atvitellel komunikalni pl: Szavakat vagy olyan kepeket vetit ki eled ami vagy vele tortent vagy veled. Lehet csak megakar ismerni e szellem idezohoz semmifel keppen ne fordoljatok lehet ha a mama valasos volt roszneven venne hogy egy ilyen embert hivtatok a hazaba
2015. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!