Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a halott...

Lehetséges, hogy a halott dédmamám szelleme még mindig itt van?

Figyelt kérdés

A dédmamám már 3 éve meghalt, azóta néhányszor, de az utóbbi fél évben már mindennap előfordult, hogy bementem a házba vagy a szobámba és megéreztem a "szagát". Mindig volt egy jellegzetes szaga, és már szinte mindennap érzem. De csak egy pillanatra aztán el is tűnik a szag. És olyankor érzem mintha ott lenne.

Eddig nem igazán hittem a szellemekben, de amióta ez van azóta elhiszem, hogy vannak. Ti mit gondoltok? Lehetséges, hogy még mindig visszajár a dédim vagy csak "érzéki csalódás" az egész?

Köszi a normális válaszokat!


2010. júl. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
ha valaki meghalt és eltemették, akkor az ott is marad. Nem lehetséges.
2010. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy a parfumjet erzed, vagy barmi ilyesmit. Esetleg a ruhait, vagy csak bekepzeled.

Ha eltemettek, akkor nem megy vissza a hazaba

2010. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam, de már hallottam ilyen szellemtörténeteket. Mindenki másra érzékeny a szellemérzékelést illetően, lehet, hogy te a szagokra.
2010. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha nálatok élt, lehet h nagyon kötődött a helyhez és ottvan...de reálisabb hogy te hiányzol neki, és hozzád kötődik, azért érzed...én is hasonló eset vagyok mondhatni...
2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!