Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhat tőlem a dédmamám?...

Mit akarhat tőlem a dédmamám? Ha ő volt az egyáltalán.

Figyelt kérdés

Pár hónapja mamám hosszan mesélt a dédimről. Korábban nem hittem a szellemekben, aznap éjszaka viszont ez megváltozott. valki lépkedett a szobámban. betörő nem lehetett egérnek, bogárnak túl nagy volt, ráadásul nagyon fázni kezdtem közben. egyszercsak az asztalom recsegni kezdett, a papírok zörögtek,majd abbamaradt minden. a legjobb az egészben, hogy a velünk egy házban lakó mamám és nagynéném is lépkedést hallott a saját szobájában, mamám még fényt is látott.

napokban megint dédamámról mesélt a mamám. éjszaka felébredtem (nagyon ritkán ébredek fel éjszaka, mélyen tudok aludni) és nem hittem a szememnek. egy hosszú fehér menyasszonyi ruhát láttam, de vakítóan fénylett így nem láttam arcot, fokozatosan halványulni kezdett, mire eltűnt az ablakon besütő fényben. ezután sikerült elhitetnem magammal, hogy csak az ablakon besütő telihold fényét láttam egy pillanatig fényesebbnek.

másnap viszont a mamám mondta, hogy megint itt járt ám a mama. menyasszonyi ruhában volt, egy darabig nézte őt majd eltűnt. nagyon félni kezdtem, tehát akkor tényleg jól láttam, amit láttam, ez nem lehet véletlen.

a mamámmal nagyon rossz volt a viszonya, de én nem is ismertem, akkor miért jött el kétszer is?(vagy ki tudja hányszor nem ébredtem fel rá) Ti ezt nyilván nem tudhatjátok, de azért érdekelne a véleményetek.


2010. júl. 22. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
semmit nem akarhat tőled, mert szellemek nem léteznek.
2010. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi volt ez?
2010. júl. 22. 14:27
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
"az ablakon besütő telihold fény"
2010. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

oké megértem, volt hogy én sem hittem benn, mindent meg lehet magyarázni, de kicsit egyszerre történtek a dolgok és én már nem hiszem el hogy mindegyőnk szobájába bement egy óriásegér, ami a mamám szobájában fényleni kezdett, aztán a telihold menyasszony alakban bevilágított, utána a mamám meg véletlen pont a menyasszonyi ruhába öltözött anyukájáról halucinált...

azért köszi a választ :)

2010. júl. 22. 14:38
 5/18 anonim válasza:
92%
Szia! Ne törődj a negatív kritikákkal mert aki nem élt még át ilyeneket az soha nem fogja elhinni. Én hasonló dolgon mentem , mentünk keresztül. Megnyugodhatsz mert bántani tuti nem akar. A szellemek tudni illik helyez kötöttek nem pedig emberhez. Ha járt a dédid abban a házban akkor valószínűleg az miatt jár vissza.
2010. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

igen azt elfeljtettem írni, hogy a házunkban halt meg, de aházunk 2 szintes mamámék fönt, mi lenn lakunk. a dédim a mamámék lakásában halt meg.

köszi a választ.

2010. júl. 22. 14:42
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez érdekes, biztos nem képzeltétek mindanyjian ugyan azt. biztosan nem bántani akar, csak lehet megérezte, meghallotta, hogy róla beszéltek, és ezért ment vissza, aféle jelt adni, hogy "helló, itt vagyok":)
2010. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én-azt hiszem-egyszer a keresztanyukámat láttam ilyen formában, még a télen, pár nappal a halála után :(

barátnőm mesélte régen amikor még kicsik voltunk hogy ő a saját mamáját látta igy, testvére pedig a papát is.

:S

fura és hihetetlen de vannak ilyenek, néha.

2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 22. 15:33
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
hülyeség , sztem is csak besüt a holdfény , és hasonló alakot formál a fény mint a nagymamád , te befosol azthiszed ottvan , és leírod ide , közben csak beképzelted
2010. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!