Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem tűnt még el? Honnan...

Miért nem tűnt még el? Honnan tudhatnám, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Már volt erről a dologról egy kérdésem de már nem válaszol senki.

Már vagy fél éve (vagy több) itt van egy ázsiai katona (először kínaira gondoltam, de utána mondták, hogy sok vietnami katona élt MO-n). Rendesen úgy látom mintha egy ember lenne itt. Sokszor követ helyekre de próbálok rá olyankor nem nagyon figyelni. Már kérdeztem tőle, hogy mit akar de nem válaszol vagy nem értem. Valamelyik éjszaka egy "lövésre" ébredtem és ott állt előttem. Tegnapelőtt éjszaka valamiért felkeltem és arrébb raktam a kezemet és ott volt, éreztem a testét a kezemmel, utána gyorsan elkaptam és visszaraktam de akkor nem éreztem. Nemrég megnéztem egy háborús filmet (Ryan közlegény megmentése) és akkor megjelent és csak nézett rám nagyon furán. Még mindig nem jöttem rá, hogy mit akar. Engem nem zavar, hogy itt van mert nem csinál semmi rosszat. És szerintem barátságos lény...

Szerintetek mit akarhat? Ha segítséget akkor miért pont hozzám jött? És miért nem tűnt még el?


Kérlek normális válaszokat adjatok. (Az előbbi kérdést akit érdekel tudom linkelni.)


2010. júl. 13. 08:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Amúgy annyira jó lenne ha velem is olyan történne mint veled...:P Izgalmas,és nem félelmetes...Egyszóval KLASSZ! *-* :P

By:Utolsó válaszoló.

2010. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hát azért nem olyan klassz...ha belegondolok akkor ez mégiscsak egy szellem O.O


A dögcédulán vannak számok? :D


Ha a családját keresi akkor nekem mi közöm lenne a családjához? Sajnos azok az öregek már meghaltak. Azok már akkor öregek voltak amikor nagymamámék ideköltöztek. Szerintetek hogyan segítsek neki? Nem ismerem az életét. De lehet, hogy a katona életét igen...de azt se teljesen (amikor vele álmodtam, ha azok igaz történetek voltak).

Ááá...nem tudok neki segíteni :(

2010. júl. 15. 22:06
 23/29 anonim ***** válasza:

Most látod?

Ha igen ültesd a gép elé, ha a beszéde érthetetllen, az írása olvasható.Majd mi elbeszélünk vele.

2010. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tegnap jutott eszembe! A dédnagyapám harcolt a 2. világháborúban. Sajnos ő már 4 éve nem él. De amikor még élt akkor voltam nála. Lehetséges hogy tőle jött?
2010. júl. 17. 10:13
 25/29 anonim válasza:
Az M15 egy puska amit még a vietnámi háború alatt állított hadrendbe Amerika.
2010. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ennyire élesen jelenik meg ez nem fura?Amúgy teljesen úgy írtad le mint ha beteg lennél mégpedig Skizofrén.Én nem megijeszteni akarlak ,de gondolj bele ,olvass el erről a betegségről egy cikket vagy többet ,ez nagyon komoly ...olyan mint ha szellemet látnál , veled beszél, megérint ,követ...ez nagyon komoly ...nem biztos hogy az a katona létezik,szólj a szüleidnek az lesz a legjobb vagy ha szóltál nekik ,akkor kérdezz rá!!!
2010. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nem szólok senkinek mert akkor úgyis "hülye vagy, menj orvoshoz, képzelődsz stb". Teljesen egészséges vagyok mindenhogy. Nem hinném hogy ezt az egészet képzelem...azért egy ilyet elég nehéz lenne. Egyszer tudtam megérinteni. "Ennyire élesen jelenik meg ez nem fura?" ez alatt mit értesz?

Szerintem létezett ez az ember.

2010. júl. 17. 21:50
 28/29 anonim válasza:
Úristenn ez elég érdekess :/ Én megijedtem volna tőle ,de aztán valahogy próbálnék kommunikáni vele mondjuk leírom h "mit szeretnél tőlem ?" és megmutatom neki vagy mutogatnék :/ de valakinek mondd el mert ez így nemjó ... mondjuk a barátnődnek. Ha megmondod neki h ez komoly biztos nemfog kiröhögni :/ Sok sikert
2010. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
igen de te azt hiszed hogy igaz amit látsz ,pedig nem ..van ilyen
2010. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!