Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem tűnt még el? Honnan...

Miért nem tűnt még el? Honnan tudhatnám, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Már volt erről a dologról egy kérdésem de már nem válaszol senki.

Már vagy fél éve (vagy több) itt van egy ázsiai katona (először kínaira gondoltam, de utána mondták, hogy sok vietnami katona élt MO-n). Rendesen úgy látom mintha egy ember lenne itt. Sokszor követ helyekre de próbálok rá olyankor nem nagyon figyelni. Már kérdeztem tőle, hogy mit akar de nem válaszol vagy nem értem. Valamelyik éjszaka egy "lövésre" ébredtem és ott állt előttem. Tegnapelőtt éjszaka valamiért felkeltem és arrébb raktam a kezemet és ott volt, éreztem a testét a kezemmel, utána gyorsan elkaptam és visszaraktam de akkor nem éreztem. Nemrég megnéztem egy háborús filmet (Ryan közlegény megmentése) és akkor megjelent és csak nézett rám nagyon furán. Még mindig nem jöttem rá, hogy mit akar. Engem nem zavar, hogy itt van mert nem csinál semmi rosszat. És szerintem barátságos lény...

Szerintetek mit akarhat? Ha segítséget akkor miért pont hozzám jött? És miért nem tűnt még el?


Kérlek normális válaszokat adjatok. (Az előbbi kérdést akit érdekel tudom linkelni.)


2010. júl. 13. 08:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát magyarul tud...:D már egyszer mondott valamit de nem értettem tisztán. Számokat és betűket mondott.
2010. júl. 13. 21:54
 12/29 A kérdező kommentje:

Amúgy az előző kérdésemhez írtam: "Még mindig csak számokat és betűket mondott már tudom, hogy mi van benne, nem értettem mindegyiket valami m,5,1 nem tudom mit jelenthetnek."

És valaki megkereste az M15-öt és az egy fegyver.

2010. júl. 13. 21:56
 13/29 anonim ***** válasza:
nem igazán értem ezeket a dolgokat ,de van egy tábla amivel lehet velük beszélni vagy van a poharas módszer,írd le az Á,B,C-t nagybetűkkel egy lapra és kérd meg hogy a poharat mozgassa betűkhöz ,bocsi ha nem valami értelmesen fogalmaztam .
2010. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy M15-ös fegyvere volt vagy azzal ölték meg.Szerezz erről a fegyverről egy képet és mutasd meg neki.De az is lehetséges,hogy elvesztette a fegyverét és nem találja meg,ezért nem megy el.Milyen a ruhája?Mert abból kiderítheted,hogy kb.melyik évből származik és rákereshetsz,hogy akkor volt-e valami háború.Lehet,hogy még a II.világháborúból maradt itt.Vagy egy embert pl.abarátnőjét keresi.
2010. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Látta más is?Vagy nem tudod valahogy lefényképezni és elküldeni?
2010. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Hol találhatnám meg a ruháját?:/

Amúgy én nem mondtam róla senkinek semmit rajtatok kívül, más meg nem mondta nekem. Már többször is próbáltam fényképezni de egyiken se láttam.

2010. júl. 14. 12:04
 17/29 anonim válasza:
Ha betűket és számokat mond, nem lehet hogy a dögcédulájáról beszél? Az alapján esetleg lehet azonosítani. Nem olvastam az előző kérdésedet, nem tudom hogy hol is van ő pontosan, de talán érdemes lenne a hely történetének is utánanézni. Ott lakott egy darabig, ott halt meg? Én így látatlanban arra gondolnék, hogy a családjától távol halt meg, eltűntnek nyílvánították, és rossz érzés neki, hogy a szerettei emiatt szenvedtek.
2010. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom. A házba nem hiszem, hogy lakott mert a nagyapám építette vagy 30 éve. Esetleg a helyszín...de hát azt nem tudom kideríteni.


Ez az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2010. júl. 15. 10:06
 19/29 anonim válasza:
Elolvastam az előző kérdésedet, így már érthetőbb. Évekkel ezelőtt nekem is volt valami hasonló. 3 hónapja éltem az akkori lakásomban amikor azt éreztem, hogy valaki figyel. Persze próbáltam nem figyelni rá, megmagyarázni magamnak, hogy valójában csak fáradt vagyok és a képzeletem szüleménye mindez. 1 hónapig bírtam, aztán egyszer éjszaka felkeltem arra, hogy beszél hozzám. Ő nagyon szomorú volt, azt éreztem, hogy nagyon megbánt valamit. Alapvetően szkeptikus vagyok, igyekszem mindent racionálisan megmagyarázni, de ez az éjszakai látogatás nagyon sok volt nekem. Elmentem egy paphoz, ő azt mondta, hogy imádkozzak az elveszett lélekért, de valahogy ezt kevésnek éreztem. Felvettem a kapcsolatot a lakás előző tulajdonosával, de ő soha nem tapasztalt soha semmi furcsát, nem is tudott semmit a lakás történetéről. Végül beszéltem a házban egy idős nénivel, aki egész életében ott élt és ő mesélte, hogy a '70-es években élt ott egy 30-35 év körüli férfi, aki felakasztotta magát a lakásban. Én 2002-ben költöztem oda. Sajnos a néni nem emlékezett semmi egyébre, csak arra, hogy egyedül élt ott ez a férfi. Nem tudom, hogy volt e családja egyáltalán. Azt tudom viszont, hogy megbánta amit tett és valakitől bocsánatot akart volna kérni. Megmondom őszintén, én akkor nagyon megijedtem ettől az egésztől, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Inkább visszaköltöztem pár hónapra a szüleimhez, utána pedig kaptam egy külföldi ösztöndíjat. Mire visszajöttem a szüleim eladták a lakást. Azóta nem volt több ilyen élményem, nem is szeretném, nagyon megviselt. Én is tudtam, hogy nem akart engem bántani, de a belőle áradó fájdalom nagyon lehúzott. A mai eszemmel biztosan próbálnék egy kicsit nyomozni többet utána, hisz nem ok nélkül lépett velem kapcsolatba. Szerintem is a tóban lehet a teste az ázsiau katonának. Kérdezgesd még a nagyszüleidet, vagy próbálj beszélni a környéken lakó idősekkel, biztosan emlékeznek még pár régi helyi "pletykára", történetre. Sosem tudhatod mikor hallasz valami értékes infót amin elindulhatsz.
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan hogy azt hallottam h egy női hang számokat mond nekem.Látni nem láttam de hallottam.Nem értettem pontosan de ezt ismételgette:32,63,32,63...Elmondtam a b-nőmnek,ő hitt nekem,nem nézett bolondnak.Nos,elkezdtünk kutakodni...Megtaláltuk a számok jelentését.Házszámok voltak.2 elhagyatott ház egymás mellett.Be is csöngettünk többször is,hogy megbizonyosodjunk nem lakik-e valaki odabenn.De senki nem nyitott ajtót...

Már nem érdekel az ügy,de párszor gondolok rá...A női hangra.A 2 elhagyatott házra...Miért én?Mit kellett volna/kellene tennem?

2010. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!