Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem tűnt még el? Honnan...

Miért nem tűnt még el? Honnan tudhatnám, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Már volt erről a dologról egy kérdésem de már nem válaszol senki.

Már vagy fél éve (vagy több) itt van egy ázsiai katona (először kínaira gondoltam, de utána mondták, hogy sok vietnami katona élt MO-n). Rendesen úgy látom mintha egy ember lenne itt. Sokszor követ helyekre de próbálok rá olyankor nem nagyon figyelni. Már kérdeztem tőle, hogy mit akar de nem válaszol vagy nem értem. Valamelyik éjszaka egy "lövésre" ébredtem és ott állt előttem. Tegnapelőtt éjszaka valamiért felkeltem és arrébb raktam a kezemet és ott volt, éreztem a testét a kezemmel, utána gyorsan elkaptam és visszaraktam de akkor nem éreztem. Nemrég megnéztem egy háborús filmet (Ryan közlegény megmentése) és akkor megjelent és csak nézett rám nagyon furán. Még mindig nem jöttem rá, hogy mit akar. Engem nem zavar, hogy itt van mert nem csinál semmi rosszat. És szerintem barátságos lény...

Szerintetek mit akarhat? Ha segítséget akkor miért pont hozzám jött? És miért nem tűnt még el?


Kérlek normális válaszokat adjatok. (Az előbbi kérdést akit érdekel tudom linkelni.)


2010. júl. 13. 08:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
én eddig mindenkit lehurrogtam,aki hasonlót írt,de velem is történt egy eéág elképzelhetetlen dolog,úgyhogy...próbálj valahogy kapcsolatbalépni vele..kérdezd meg,hogy mit akar
2010. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

uhh.. Oo

hát szerintem is próbálj valahogy kapcsolatba lépni vele..

2010. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De hogy?
2010. júl. 13. 09:32
 4/29 anonim ***** válasza:

Kérd többször, h beszélhess vele.


Én is láttam fura dolgokat, rám is mondták, h gyogyós, de kit érdekel:)

Amikor ott van, próbálj meg minél többet megtudni róla, kérdezd meg, h h hívják, akar-e valamit mondani.

Szerintem azért nem válaszolt, vagy nem értetted, mert ő sem tudja pontosan, h mit keres még itt, eléggé össze lehet zavarodva.

Kellene keresned valakit, aki kapcsolatba tud lépni vele.

2010. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, lehet ez hülye kérdés,de TUD MAGYARUL?:/

Még is csak vietnami, vagy milyen...

2010. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Mondd neki ,hogy letelepedési vízum nélkül nem tartózkodhat az országban és ,hogy értesíted a rendőrséget.
2010. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

"Na jó, lehet ez hülye kérdés,de TUD MAGYARUL?:/

Még is csak vietnami, vagy milyen..."


Nyilván nem élőszóban beszélgetnek, hanem úgymond telepatikusan, mint mikor úgy érzed, h sugallnak valamit:)

2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 M@x ***** válasza:
Igen én is arra gondoltam, hogy nem érti meg mert nem egy nyelvet beszélnek. Inkább próbálj mozdulatokkal kommunikálni vele!!! A testbeszédet mindenki érti!!! (kivéve a vakok)
2010. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos,hogy nem érti meg mit beszélsz.Keress fel valakit aki ilyenekkel foglalkozik.Szerintem még ott halhatott meg ahol te élsz és azért nem megy el,de lehet,hogy még van valami elintézetlen ügye és azért nem megy el.Ha megtudod a nevét keress ré az interneten.Még valami:lehet,hogy nem is tudja,hogy meghalt.Ezeket a Szellemekkel suttogóból szedtem.
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja vagy úgy:Dhát én arra gondoltam,hogy majd eldumálgat vele:D
2010. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!