Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, h. akar-e tőlem többet, mint az msn-en való beszélgetés? (kicsit hosszú lesz, de remélem érthető)

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy fiút, de én tettem meg az első lépést, ő viszont erre reagálva felajánlotta az msn-en való beszélgetést. Beszélgettünk is már párszor (kb. 5-ször, de néha elég rövid ideig tudtunk csak, mert vmelyikünk nem ért rá), nagyon kedves és szimpatikus. Nem egy városban lakunk, de én szívesen találkoznék majd vele. Nem nyomult, de utalásokat sem tett rá, h. jó lenne összejönni velem, v. ilyenek. Mondja néha dolgokra, h. MAJD később elmeséli, v. épp más dologra, h. ezt MÉG nem. Beszéltünk róla, h. mondjuk moziba is szívesen elmenne a barátnőjével, de ha én is mondom, h. szeretek moziba járni, soha nem említ olyat, h. majd ő eljönne velem. Nem akarok konkrét példát írni, de mondjuk azt mondja, h. épp mosogat, én meg mondom neki, h. hozzánk is jöhetne mosogatni, akkor azt mondja, h. nála is elég edény van, és h. most még nem él ezzel az ajánlattal. De ebben is benne van az, h. most még.

23/L


2011. febr. 10. 10:48
 1/7 A kérdező kommentje:

utolsó mondat javítva: De ebben is benne van az, h. MÉG nem.

Én nem akarok annyira nyomulni, h. mondjuk azt mondja, h. szeretne elmenni teniszezni, én meg mondom neki, h. szívesen vele tartanék. Nem akarom, h. azt gondolja, h. ennyire nyomulok, pedig természetesen nem lenne ellenemre, ha több lenne köztünk.

2011. febr. 10. 10:51
 2/7 anonim válasza:
Van barátnője...szóval azt hiszem "csak" egy kis csevegésre kellesz neki. Azért ad kitérő válaszokat. Ne ábrándozz, keress egy hús-vér férfit! :) Nem beszélve arról, hogy a srác jelleme hm hm...szóval van benne kivetni való.
2011. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője. És mi baj van a jellemével?
2011. febr. 10. 12:09
 4/7 A kérdező kommentje:
"moziba is szívesen elmenne a barátnőjével" Ezt úgy értettem, h. ha lenne neki. Említette, h. minden program akkor jó, ha a (most még nem létező) barátnőjével van, pl. egyedül nem megy el moziba.
2011. febr. 10. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki több idő kell. Légy türelmes :)

Sok sikert! :)

2011. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, próbálok türelmes lenni. :)
2011. febr. 14. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassú a srác és nem veszi észre magát, de szerintem ha továbbra is totojázik, úgy sem akar emmi komolyat, vagy nagyon gyermeteg gondolkodású :)
2011. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!