Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki lehetett Ő? Nem tudom...

Ki lehetett Ő? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is; soha nem érdekeltek ezek a dolgok engem, és abszolút nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal,de különös eset történt meg velem nem rég, amit nem tudok elfelejteni,ebben kérném a segítségeteket!


Egy strandon történt az eset a nyár végén. A semmiből ott termett előttem egy kisbaba, felállt a lábamon, és sírni kezdett, hogy vegyem fel. Érthetetlenül állt mindenki körülöttünk, a kisfiú apukája is, aki nem hitte el, hogy kisfiát nem tudta megnyugtatni, én az idegen kellettem neki.

Át futott egy érzés rajtam; ismerem őt... Megmagyarázhatatlan, megszunt körülöttünk mindenki, saját gyermekeim csak néztek, megfagyott a levegő. A kisfiú ahogy karjaimba vettem megnyugodott, éreztem hogy szó szerint vele együtt nyugszom én is.

A helyzet kínos volt viszont, letettem nehogy apuka haragudjon, de ahogy eltartottam magamtól a kisfiú keservesen sírni kezdett. Megmagyarázhatatlan, a végén anyukája is jött, de őt sem akarta a kisfiú, csak engem.

Többször felvettem, letettem, de hiába, csak a kezemben volt nyugodt...

Éreztem, hogy nem először találkozunk, éreztem, hogy Ő fontos volt nekem valamikor, nem tudom elmondani, akik látták össze beszéltek mögöttünk, hogy hihetetlen.

Mondtam neki : Szia kisbaba nem ismerjük egymást, de nagyon szép vagy; közben éreztem ez nem igaz, mert igenis ismerjük. Volt valami a tekintetében, valami amit nem tudok elfelejteni. Magához szorított, ölelt. A szülők elmondása szerint ehhez hasonló sosem történt velük, a kisfiú nem nyitott idegenekkel.

Ez lehet a lélekvándorlás?

Ő lehetett egy elhunyt szerettem? Vagy előző életemben volt közöm hozzá vajon?

Köszönöm, hogy elmondhattam.


2018. szept. 6. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, van egy fiam és egy lányom.

A kisfiúval nem tudok találkozni többet, legalábbis tervezetten biztosan nem, hiszen nem tudom ki Ő, és azt sem tudom hol lakik. Csak a keresztnevét tudom, és hogy nem a megtörtént helyszínen élnek.


Nem lehetett kisugárzásom miatt szerintem, a szülők elmondása szerint zárkózott kisfiú, az anyuka teljesen máshogy fest külsőleg, ráadásul nem emlékeztethettem anyukára, ha kimondottan az anyukát is eltaszította magától..

Saját szülei biztosan jól ismerik a picit, én elhiszem nekik, hogy ilyen sosem fordult elő vele. Ráadásul én is éreztem benne valami különlegeset, bár persze lehet ez azért, mert mégiscsak egy különös eset volt, és magában már ez is megfogott.


Nem hiszem... Ott akkor tényleg úgy éreztem, hogy ismerős kezek ölelnek, a strandon távolodva tőlem is csak utánam sírt, figyeltem.

A múltkor barátnőm kisfia ugyanígy felnézett rám kapaszkodva, bele néztem a szemeibe és a hideg futkosott a hátamon, hogy azonnal Ő jutott eszembe. Nem tudom elfelejteni 🙂

2018. szept. 7. 06:55
 12/18 anonim ***** válasza:

3 lehetösége van.


1.Mind a ketten betegek vagytok.


2.A kisbabának valami megtetszett benned/érzi hogy több szeretetett adsz neki.


3.Reinkarnáciò és lélekvándorlás.


Nem halt meg olyan személy aki nagyon szeretett?


Szerintem a 3. lehetöség a legesélyesebb.

És bocsi az 1.lehetöségért,csak fel kellet vázolnom.

2018. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Semmi baj, eddig nem éreztem magam betegnek 😃..

Pontosan 10 éve a nagymamám, nagyon közel álltunk egymáshoz.

2018. szept. 7. 08:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a nagymamád lelke átvándorolt.De ezt pontosan nem tudom.De ahogy leìrtam az


1.lehetöségre 0% az esélye.


2.lehetöségre 30% az esélye.


3.lehetöségre 70% az esélye


Magyarul a 3.a befutó.

De az is lehet hogy nem lélekvándorlásròl,hanem szerencse (reinkarnáciò) áll a háttérben.Szerintem imádkozz Istenhez,ö tuti válaszolni fog.(Komolyan mondom(vallásos vagyok)).

2018. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Chac Xib Chaac válasza:

A lelked ismeri őt - és az övé is téged :)


A szülő-gyermek lélekkapcsolat az egyik legerősebb (ha nem a legerősebb) kötődése a léleknek. Valószínű, hogy akár több életen át kapcsolatban álltatok egymással - barátság, szerelem, tanító-tanítvány, szülő-gyermek - és most is felismertétek egymást. Egy mérföldkő volt az életetekben, ha a gyermek még nagyon kicsi, akkor ő határozta el a találkozást, mielőtt leszületett. Valamit üzenni, mondani, tanítani akar neked.


Gondold végig a közelmúltad (a gyermek életkorának mértékében, és az az előtti évet kb.), hogy ebben az időszakban kivel, milyen ügyben kellett(volna) találkoznod. Azonos korban vannak esetleg a saját gyermekeid?


De lehet elment szeretted is, akitől nem tudtál - vagy ő nem tudott tőled elbúcsúzni és nagyon akart még valamit mondani / átadni neked.


Nagyon nehéz így találgatni, mert csak a szituáció van, az előzmények hiányoznak, pedig a megoldás ott lesz :)


Fogtok még találkozni, amikor szükséges lesz, ne aggódj ;) Ha esetleg rájössz a mondanivalójára, akkor előbb, mint gondolnád.

2018. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes dolgok ezek. Sosem hallottam róla különösebben, ez eddig teljesen kimaradt az életemből, és tessék. 🙂

Most mióta történt ez, úgy, hogy azt sem tudtam mi is pontosan a lélekvándorlás, jobban utána néztem, és nagyon érdekel..


Nagymamámtól nem tudtam elbúcsúzni, hirtelen betegedett le, és nagyon messze kezelték, nem tudtam elmenni hozzá, mire mentem volna, elhunyt. De valahogy mégis mást éreztem rajta, még ennél is szorosabbat.

Kisfiam 3,5 éves, kislányom fél éves múlt. A kisfiú 1 éves volt apuka elmondása szerint.

2018. szept. 7. 16:53
 17/18 anonim ***** válasza:

Olyan megnyugtató,ismerős érzés,mintha az ember haza érne,igaz?

Hàt minden esetre,ha annyira fontos a kötődés köztetek,a jelenlegi vagy egy következő életben majd úgyis talàlkoztok :)

2018. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Huh,nem semmi a törteneted, hallod! Csak egy dokumentumfilmet tudok ajánlani megnézésre, amit én 2 napja láttam a párommal: [link]

Azon se lepődnék meg,ha már láttad volna..

2018. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!