Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki lehetett Ő? Nem tudom...

Ki lehetett Ő? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is; soha nem érdekeltek ezek a dolgok engem, és abszolút nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal,de különös eset történt meg velem nem rég, amit nem tudok elfelejteni,ebben kérném a segítségeteket!


Egy strandon történt az eset a nyár végén. A semmiből ott termett előttem egy kisbaba, felállt a lábamon, és sírni kezdett, hogy vegyem fel. Érthetetlenül állt mindenki körülöttünk, a kisfiú apukája is, aki nem hitte el, hogy kisfiát nem tudta megnyugtatni, én az idegen kellettem neki.

Át futott egy érzés rajtam; ismerem őt... Megmagyarázhatatlan, megszunt körülöttünk mindenki, saját gyermekeim csak néztek, megfagyott a levegő. A kisfiú ahogy karjaimba vettem megnyugodott, éreztem hogy szó szerint vele együtt nyugszom én is.

A helyzet kínos volt viszont, letettem nehogy apuka haragudjon, de ahogy eltartottam magamtól a kisfiú keservesen sírni kezdett. Megmagyarázhatatlan, a végén anyukája is jött, de őt sem akarta a kisfiú, csak engem.

Többször felvettem, letettem, de hiába, csak a kezemben volt nyugodt...

Éreztem, hogy nem először találkozunk, éreztem, hogy Ő fontos volt nekem valamikor, nem tudom elmondani, akik látták össze beszéltek mögöttünk, hogy hihetetlen.

Mondtam neki : Szia kisbaba nem ismerjük egymást, de nagyon szép vagy; közben éreztem ez nem igaz, mert igenis ismerjük. Volt valami a tekintetében, valami amit nem tudok elfelejteni. Magához szorított, ölelt. A szülők elmondása szerint ehhez hasonló sosem történt velük, a kisfiú nem nyitott idegenekkel.

Ez lehet a lélekvándorlás?

Ő lehetett egy elhunyt szerettem? Vagy előző életemben volt közöm hozzá vajon?

Köszönöm, hogy elmondhattam.


2018. szept. 6. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Hűha... libabőrös lettem ahogy olvastam :D nagyon érdekes történet.

Szerintem is a reikarnáció lehet a dologban. Egy igazán különleges élményben volt részed. Szerencsés vagy :)

2018. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Végigfutott rajtam a hideg. Én régen hittem a lélekvándorlásban, mostanában annyira nem. Most is gondoltam rá először, hogy biztos emlékeztetted valakire, vagy biztos volt rajtad valami, ami tetszett neki és ez amiatt volt, de valahogy nem tűnik úgy a történet. Szerintem igen, lehetett köztetek valami olyan kapocs, ami nekünk, felnőtteknek már nem érzékelhető. (Úgy értem, hogy te is érzékeltél valamit, de ha a gyerek nem megy hozzád oda, neked valószínűleg ő fel sem tűnt volna, nem érzékelted alapvetően azt, amit ő igen). Hogy lélekvándorlás-e, vagy micsoda alapján vannak ezek, nem tudom. Talán az. Én magam is érzem időnként, hogy egy másik emberrel valami olyan "közünk" van egymáshoz, amit se megmagyarázni, se leírni nem tudok, és szinte még ijesztő is számomra. Kellemes, de ijesztő is, mert nem értem. Érdekes dolgok ezek. A válaszokat szerintem nem is tudja senki, csak elképzelések vannak.
2018. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
OFF, most megint végigfutott rajtam a hideg, ahogy olvastam, hogy az első válaszoló is libabőrös lett :))
2018. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, engem is a hideg ráz mikor rá gondolok, még azóta is.. Ott akkor, számomra idegen helyen, otthonomtól távol, és az Övétől is, volt valami megmagyarázhatatlan jól ismert érzés , ahogy egymásra találtunk... Nem fogom elfelejteni 🙂
2018. szept. 6. 22:20
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes volt, és lehet, hogy ez nem lehetséges, de miért éreztem azt, hogy a testvéremmel találkoztam ?!

Egyke vagyok... Hihetetlen, hogy így érzem.

2018. szept. 6. 22:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam és elősször azt hittem ezt te álmodtad, de mikor ráeszméltem, hogy ez megtörtént engem is megkörnyékezett az a libabőr. Hát nem tudom mit mondjak, érdekes!
2018. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozzatok többször!
2018. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is találkozzatok!

Hány éves vagy?

2018. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aztamindenit :O Ez nagyon durva, biztos vagyok benne, hogy ilyen véletlenül nincs.
2018. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmi sem volt, többször találkozni olyannal, hogy egy kisgyereknek valaki megtetszik, és aztán szülők porszemek lesznek. Kisugárzás, ennyi. A gyereknek jó kedve volt mert strandon voltak, a szülei lehet veszekszenek, erre odarohant hozzád, mert a gyerekek megérzik a mentális állapotod. Ha nyugalmat árasztasz, akkor odamenekül hozzád a szüleitől. Tőlem menekülnek a gyerekek, amióta egy szerelmi csalódás miatt depibe estem.
2018. szept. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!