Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Leszületés előtt a lélek...

Leszületés előtt a lélek választja ki a családot, körülményeket, földrajzi helyet, ahova érkezik?

Figyelt kérdés
És azt hallottam hogy tanulni vagyunk a Földön.
2017. okt. 10. 14:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szar ez?
2017. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

thoomas26

A karma nem lélek, hanem ami körül lengi, olyan, mint a sorsszerűség. A léleknek nincs választása. Most komolyan kezdj már el olvasni, ha EZO hívőt akarsz játszani. Többféle vallási nézetet és reinkarnációs tanokat gyúrsz össze és eszerint válaszolsz. A reinkarnációnak különféle ágazata van, ami nép/vallási hiedelem szerint változó, viszont ha egy újat akarsz ellindítani szed szépen össze szépen a gyülekezetedet, sok sikert hozzá!

2017. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor meghatározott számú lélek van gondolom.
2017. okt. 10. 18:28
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

"Akkor meghatározott számú lélek van gondolom."

Nem, ez nem igaz. Egy lélek tulajdonképpen tud osztodni új lélek is születhet, de ugyanakkor el is halványulhat egyes hiedelmek szerint. Mindegyik magával cipeli az előző életének bűneit és csak azért születik újjá, hogy ezektől megszabaduljon. A reinkarnációs folyamat csak addig tart, amíg egy lélek végleg meg nem tisztul. Viszont azt is tudni kell, hogy a lélek, és aki most vagy nem ugyanaz. Két különböző személy, ha úgy jobban tetszik. Akinek mondjuk az életét különféle tragédiák, balesetek vagy szegénység, bánat meg ilyesmi lengi körül a karmaja érte

a felelős, mert a lelkét egy sötét valami lengi körül, ami bevonzza a rosszat. De én is csak olvastam erről. :D

2017. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Érdekes igen. Majd a tudomány is bizonyítani tudja egyszer talán.

Mint a gravitációs hullámokat.

2017. okt. 10. 19:15
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Hét érdekesnek érdekes olvasmány, de hogy tudományosan is elfogadott legyen... Hát nem is tudom. Engem is foglalkoztat a dolog. Elvileg egy léleknek olyan formája van, mint egy lángnak, amit pozitív vagy negatív energiák táplálnak. Az utóbbiról azt hallottam, hogy addig táplálja a lelket, amíg meg nem fojtja. Például, ha egy sötét aura veszi körül és idővel egyre csak tetézi a negatív energiákat azok elfojták a lelket vagy elhalványul kialszik, de ez elvileg egy nagyon hosszú folyamat. Meg azt is olvastam, hogy két embernek egy lelke is lehet és az a két ember ennek kapcsán nagyon szoros kapcsolatban állnak egymással. Ezenkívül egy lélek tárgyakat, babákat is képes megszállni, akiknek meg erős lelke van az valamilyen PK képessége is van. Az ilyen emberek általában ESP-k. :D
2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ez nem egészen helytálló elképzelés.

Elég degenerált lélek lehet, aki afrikai éhező családba szeretne születni. Már ha létezik olyan dolog, mint lélek.

2017. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
E kérdés megértéséhez ajánlom a Nosso lar c. filmet.
2017. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi nem törtènik. Semmi jelentèssel nem rendelkezünk a fizikai valóságról, tehát nincs mi alapján válsztani. Ott szokták elszúrni, hogy komolyan veszik a valóságot ès mèg rá is ruházzák minden hatalmukat, a legtöbb ember.
2017. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy csak hallottad, hogy tanulni vagyunk a földön, mert ha ténylegesen is tanulnál, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket...


A lélek semmit nem választ, a lélek nem elválasztható a testtől. Tehát csak a test megszületése után értelmezhető... Nincs olyan, hogy test nélküli lélek.Ez lehetetlen...

2017. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!