Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az állatok is reinkarnálódnak?

Az állatok is reinkarnálódnak?

Figyelt kérdés
Pl meghalt 2 éve a Westie kutyám, és akkor neki is volt gondolom lelke, akkor most vele mi lett?
2010. máj. 19. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy gondolom, hogy azok születnek állatok testébe, akik emberként nem éltek emberhez méltóan. De amúgy más oka is lehet. Utána valószínűleg újra esélyt kapnak emberként helytállni.
2010. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor azért sokkal jóravalóbbak, és szeretőbbek az állatok, mint az emberek, mert így kell jóvátenniük, amit emberként elkövetett?
2010. máj. 19. 14:08
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem gondoljátok, hogy ez egy nagyon emberközpontú elképzelés? Rosszabbak az állatok, mint az emberek, hogy bűntetést jelent állatként újjá születni?


egyébként ha az ember újjászületik, az állatok is megteszik. Valami új élet fogan a halálukban, és alán az ő büntetésük az emberlét...

2010. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
emberélet mint büntetés? hát igen, sajnos... elég nagy bűn emberként élni.
2010. máj. 19. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
én meg úgy hiszem,hogy állatlélek csak állatba,ember pedig emberbe születhet újjá.bár volt egy cicám,aki olyan intelligensen tudott nézni,mintha értene.ült,és nézett,mereven.Szinte sosem nyávogott..nem tudom..kicsit még zavaros ez az egész..de rovarnak nincs nagyon értelme születni,meg kukacnak,meg ilyesmi..azok másak,mint egy kutya,vagy egy cica..
2010. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen meg a legtöbb kutyának olyan emberi vonásaik vannak hogy félelmetes. De pl egy csótány hát... bár biztos okos az is a maga módján de nem tudom.
2010. máj. 19. 15:35
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem. És az emberek sem.
2010. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

15:57

aztán hogyan szereztél erről ilyen fene nagy bizonyosságot?Tán jártál a túlvilágon,vagy mifene?

2010. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
És akkor mi van például a szitakötőkkel ha jól tudom ők csak egy napig élnek , akkor ők öröké csak 1 napot élnek?
2010. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az nem a tiszavirág?
2010. máj. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!