Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért mindig csak híres...

Miért mindig csak híres emberek "reinkarnálódnak"?

Figyelt kérdés
Utolsó kínai kuli, vagy balkáni kecskepásztor sosem születik újjá?

2013. szept. 15. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

mert nekik a sok pénzük miatt van lehetőségük feloldani a memóriatörlésüket(ami megakadályozza a hétköznapi embernek, h ne emlékezzen az előző életére/életeire).

és ez mellé hozz egy kis extra profitot, mert egy csomó riport készül vele, talk show-okba hívják szerepelni őket.

2013. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mér ne születne ujá-.- ekkora hülyeséget -.-
2013. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: akkor hol vannak? Miért nem kürtölik világgá a neten, hogy előző életükben segédmunkások voltak egy indiai lufihámozó ktsz-ben?
2013. szept. 15. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen értem mire gondol a kérdező :D

Érdekes módon mindenki csak valami híres, magas rendű, gazdag ember reinkarnálódásának mondja magát. "Én vagyok XY cárné." " Én vagyok III.Sepi fáraó." stb.

Bezzeg "szőrös orrát túró ősember"-nek sosem mondja magát senki :( Vagy valami fekete bőrű rabszolgának a középkorból.

Kicsit elgondolkodtató nem?

2013. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kavinton12 ***** válasza:
49%

"A kérdező kommentje:


2. válaszoló: akkor hol vannak? Miért nem kürtölik világgá a neten, hogy előző életükben segédmunkások voltak egy indiai lufihámozó ktsz-ben?"

Mondjuk ilyeneket akkor nem lehet találni a neten ha nem keresed.Hires és nem hires emberek egyaránt reinkarnálodnak.

Többet olyankból akik elértek elöző életükben valamit azért találsz mégis,mert a tibeti tulkurendszerben direkt módon megkeresik a korábbi fontos reinkarnációkat.

2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A negyedik válaszoló válasza számomra hasznos, köszönöm ;)
2013. szept. 15. 19:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember volt híres, vagy uralkodócsalád tagja akár. Ugyanígy kecskepásztor is. Több száz előző élete lehet egy embernek a Földön, attól még hogy az egyikben híres volt, attól még lehetett 1000 másféle élete is.

Amúgy ha valaki híres volt akkor az saját maga számára is érdekesebb lehet mint az ha mondjuk volt egy nyugodt élete boldog családja stb kecskepásztorként. Ilyen életek is kellenek, de van olyan lélek is aki tűl gyakran választ zűrös életet magának.

Youtubeon angol nyelven van jó pár regressziós hipnózis, különböző emberekkel. Törzstag, hosszú életű indián, falusi ember, II. vh után elhunyt falusi ember, aki pl mesélt arról hogy dúlták fel a falut a katonák, atlantiszi papnő és még rengeteg, ilyenekről amúgy könyv is van.

Szóval többségében nem híres emberek, de egy másik életükben lehettek híresek is. Nagyon sok híres ember van a történelemben, aki ebben az életében nem híres mert mondjuk nem szükséges a mostani karmájához. Vagy szerinted a híres emberek csak újabb híres emberként reinkarnálódnak? Nem. Te is lehettél "akárki" előző életedben.

2013. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Honnan veszed biztosra, hogy te nem egy balkáni kecskepásztor voltál előző életedben?:D Am szerintem több ember születik, mint amennyi híres ember van; szóval kevés lesz híres, szóval ezalapján kevés születne újá. A vagyonnak és hírnévnek semmi köze a reinkarnációhoz. A földi javakat úgyse lehet magunkkal vinni a Mennybe v másik életbe. So alapból egyenlőek vunk. Am annyi van pl, hogy nehéz időkben állítólag csak az erősebb lelkek születnek le.
2013. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Én már 12 élet óta egy szimpla szegénylegény vagyok. Voltam földműves, 12 testvér közt a negyedik, voltam gályarab, voltam dokkmunkás, voltam kisemmizett feltaláló, akinek a nevét nem ismerte meg a világ, voltam szellemi fogyatékos, voltam lelenc, és voltam vándordiák. (Tudom, hogy ez csak hét, a maradék ötre nem emlékszem.)


De aztán nehogy valami ezós elkezdje idézgetni, hogy lám, itt van egy, aki nem Napóleon, mert nem hiszek sem a reinkarnációban, sem a többi hókuszpókuszban. (Trollkodni) jöttem, láttam, megyek ebédelni.

2013. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen természetesen több ember születik mint aki híres, de figyelembe kell venni hogy elég sok fiatal lélek van. Ovis szintűek lelkileg. Ők ált 3. világbeli országokba születnek, de bárhol lehetnek. Lehetnek érzéketlenek, vagy annak tűnők, mert azokat a leckéket még nem járták végig.

A földi javak megléte vagy nem léte lehetnek karmikus eredetűek. Van olyan is hogy bizonyos emberek bevállalnak szegényebb életeket. De ez ma már nem jellemző, Új 12000 éves ciklus kezdődött. Ma mások a szabályok.

2013. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!