Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció-hívők, ti bősz...

Reinkarnáció-hívők, ti bősz természetvédők vagytok?

Figyelt kérdés
Mert úgy lenne igazságos, ha ti, akik hisztek abban, hogy visszatértek erre a bolygóra, legalább annyit tennétek a megmentéséért, mint az intelligensebbje, akiknek pedig jóformán semmi önös érdekük sem fűződik hozzá, hiszen nem hisznek a lélekvándorlásban.

2013. ápr. 8. 19:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, mélységesen egyetértek az okfejtéseddel. Én magam a legmesszebbmenőkig óvom a természetet, még ha emiatt időnként családi viták pattannak is ki. A páromnak alapjaiban nincs baja a szemléletemmel, igyekszik energiatakarékosan és hulladék nélkül élni, de amikor többet költök téli madárvédelemre, mint tüzifára, az pl. csípi a szemét.
2013. ápr. 12. 14:12
 12/21 A kérdező kommentje:
A kérdésemet egyébként az a visszásság generálta, hogy véleményem szerint (akinek nem inge ne vegye magára) pont a földöntúli hatalmakban, vagy ujjászületésben hívők azok, akik hiányos ismereteik miatt nem törődnek a föld megóvásával, míg én, aki nem fogok ide visszatérni, minden tőlem telhetőt megteszek.
2013. ápr. 12. 14:17
 13/21 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem fogsz ide visszatérni? Az egy dolog, hogy ki mit gondol ebben a lefokozott, kába fizikai életben, és egy másik, hogy mi következik utána.
2013. ápr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze, hozzá kell tenni, hogy a környezetét mindenkinek óvnia kellene, legalább a saját érdekében.
2013. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as! Ígérem, te leszel az első, akit az új életemben megkövetek. Sőt, ha akarod, egy láda sörre is a vendégem leszel. D
2013. ápr. 13. 15:11
 16/21 anonim ***** válasza:
"véleményem szerint (akinek nem inge ne vegye magára) pont a földöntúli hatalmakban, vagy ujjászületésben hívők azok, akik hiányos ismereteik miatt nem törődnek a föld megóvásával, míg én, aki nem fogok ide visszatérni, minden tőlem telhetőt megteszek." -Ez nagyon kedves Tőled.Az én reinkarnációban hívő ismerőseimnél mindegyiknél tetten érhető a környezet valamilyen fokú óvása,így kissé furcsállom az észrevételedet.Én nem azért védem a természetet és az állatokat,mert elhiszem,hogy nincs vége a halállal,hanem mert nem tudnék másként tenni.Erkölcsi kötelesség,ha úgy tetszik.
2013. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Tiszteltetem az ismerőseidet. Ők valószínűleg a szabályt erősítő kivételek csoportjába tartoznak. :D

Mindenesetre jó tudni, hogy léteznek.

2013. máj. 3. 14:38
 18/21 anonim ***** válasza:

Te kérdező iszonyatos téveszmében vagy a reinkarnáció hívőkkel szemben.

Én egy személyes élmény hatására olyan mélyen hiszek a reinkarnációban,minthogy itt írok.

És tudod,hogy ez hogy változtatott meg,hogy sokkal jobban vigyázok arra mit teszek,hogy úgy mondjam elszámoltatom magam ez helyes e vagy helytelen,annyira be vagyok...parázva,hogy a következő életeimben fizetek érte...

Szóval pont az ellenkezője van,mint hiszitek,hogy mi azt hinnénk,hogy a köv. életemben majd jó lesz stb,pont a "csak egyszer élünk felfogás " okozza a felelőtlenséget.

2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, ahogyan az előző írja.
2013. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

pont a "csak egyszer élünk felfogás " okozza a felelőtlenséget.


Ezzel megint csak nem tudok egyetérteni. Legalábbis nem úgy, hogy mindenkire igaz legyen. Valójában kétféle "csak egyszer élünk felfogás " létezik. Az egyik, amiről te is írsz, a másik, aki a "Most vigyázz, hogy jól csináld" elvet követi.

2013. máj. 19. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!