Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki látta a Felhőatlaszt?...

Ki látta a Felhőatlaszt? Igaz, hogy a reinkarnációról szól?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan meghatott a film. De fogalmam sincs miért. Mikor meghallom a Felhőatlasz sextett-et mindig sírni akarok. Vagy amikor megnézek egy jelenetet. Miért? 14/l

2013. ápr. 6. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én csak próbáltam megnézni, de 1/4 óra után feladtam. Engem untatott addig is.
2013. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

láttam , arról szól

megéri megnézni, eddig akivel beszéltem mindenki csak jót mondott róla

ha szereted a drámát és a kalandot egyszerre akkor tessék megnézni:)

2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Csupán csak a felszínét kapargatja a spiritualitásnak...
2013. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, akkor tényleg nem hazugság, hogy a lélekvándorlásról szól. De elég összetett film, nehezen lehet kibogozni hogy mi miért vagy hogyan van. Én már háromszor láttam és egy csomó dologra rájöttem, de még mindig nem értek néhány dolgot..:| nagyon szeretem, csak annyira nyomott hagyott hogy ok nélkül is sírnék mikor mondjuk egy interjút nézek Doona Bae-ről. Meg ez a lélekvándorlásos dolog után is most néztem utána és nagyon meglepett, hogy például csak 700-800 év után születünk megint újra és lehet visszautazni képzeletben az előző életünkbe :)
2013. ápr. 6. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 700-800 évet honnan szedted? Mert ha így van, a dalai láma csal.
2013. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Wikipédia :D
2013. ápr. 7. 10:52
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát mi végig néztük, értettük is a nagyon mély mondani valót (amit 5 percenként a szádba rágnak), de iszonyat rossz film... Aki kicsit intelligensebb tartja magát, kerülje el messziről. A regény talán jó lehet, de a film élvezhetetlen.
2013. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge film, pedig jókat hallottam pedig róla, de nekem nagyon kevés volt, és iszonyat vontatott. Igen arról szól. A zenéje viszont szuper.
2013. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Feri8703 ***** válasza:
Az egyik legjobb film amit életemben láttam.De ez az én véleményem.Megéri megnézni,mindenkinek ajánlom.Volt olyan másfél órás film amit négyszerre néztem meg.Ezt szünet nélkül végignéztem.
2013. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Eszméletlen jó film,nagyon elgondolkodtató

De lehet hogy 14 éves fejjel még nem fogod teljesen megérteni,és leszűrni a lényeget


Amúgy szerintem nem feltétlen szól a reinkarnációról

A lényeg,hogy más más időben élő emberek cselekedetei a végén hogyan fognak összefonódni,hogyan függenek össze egymással,nehéz elmagyarázni,ehhez meg kell a filmet nézni

2013. ápr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!