Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki látta a Felhőatlaszt?...

Ki látta a Felhőatlaszt? Igaz, hogy a reinkarnációról szól?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan meghatott a film. De fogalmam sincs miért. Mikor meghallom a Felhőatlasz sextett-et mindig sírni akarok. Vagy amikor megnézek egy jelenetet. Miért? 14/l

2013. ápr. 6. 17:14
1 2
 11/14 kavinton12 ***** válasza:

"Ezt a 700-800 évet honnan szedted? Mert ha így van, a dalai láma csal."

Nem csal a dalai láma mert a bodhisztavák nem ugy reinkarnálodnak mint egy átlagember.Több különbség is van.

2013. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
3szor megnéztem és értem amúgy a lényegét most már :)
2013. ápr. 27. 13:26
 13/14 anonim válasza:
79%

14 évesen még nyitottabb vagy, mindenre amit látsz és mélyebben meg tudod élni. Én is ilyen voltam. Majd elmúlik. Pár pofon az élettől, ami nem öl meg csak megerősít...

És már sokkal kevesebb érzelemmel éled tovább az életed.

Most fogadj meg dolgokat mit hogyan szeretnél felnőttként, mert később már sivárabb érzelemvilággal egyre közönyösebb lesz az ember. Én ilyen lettem és nem tudom visszakapni önmagam, aki valaha voltam.

2013. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Nem biztos, hogy mindenki olyan mint Te. Szerencsére.

2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!