Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti mit gondoltok, a droghaszná...

Ti mit gondoltok, a droghasználat közelebb vihet Istenhez, vagy csak ellök tőle?

Figyelt kérdés
Ha megnézitek a beszámolókat, szinte egytől egyig ugyan azt írják le: Van egy fejletteb lény mely létrehozta a világot, az emberi kapcsolatok fontosságára is megtanít, érzékenyebbé válnak a használóik az ezoterikus dolgok iránt. Csak hogy világosabb legyen milyen drogokra gondoltam: salvia, ayahuasca, (inkább helbál növények mint szintetikus cumók) talán a zöld is(fű).Mindenesetre az első kettő nagyon erős intenzív élménnyel gazdagítja felhasználóját és szinte kivétel nélkül minden esetben beszámolnak ego vesztésről majd mérhetetlen békéről és a legfontosabb: Tanításról. Aki nem hiszi olvasson utánna, de kérem hanagoljuk az okoskodást olyanktól akiknek foggalmuk sincs miről beszélek. Magyarul olyanok válaszát várom, akik átéltek hasonló élményt és alá tudják támasztani elméletem(amit természetesen már én is átéltem). Engem személy szerint közelebb vitt, de ezt majd később bővebben, ha lesz rá igény és nem csak idióta válaszokat kapok.

2012. dec. 6. 09:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én a füvet próbáltam, nem jött be igazán, pedig a kreativitásomat jó lenne egy munkamegbeszélésen előhozni, viszont ahhoz normális cannabis sativa kéne.


A pszilocibin gomba mindenképpen érdekelne, maga az újfajta megtapasztalás keltette fel a kíváncsiságomat legjobban. Istennel szerintem nem lehet beszélni, inkább csak a szer alatt kiváltott hatás igazából a labilis emberi elme drogok által kialakuló ideiglenesen kivetülő délibábja. Viszont a tudatalattival már érdemes beszélgetni, nekem egyszer egy tudatos álomban sikerült, de nem tudtunk túl hosszú dialógust folytatni.


Amúgy a cigi, pia nem kábítószer, a kábítószer szó egy jogi fogalom, amely alatt olyan drogok értendők, amelyeket az állam betiltott még otthoni fogyasztás céljára is.


Jelenleg a salvia sem kábítószer még, bár erős korlátozások közé esik.

2012. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Most nem olvasom végig az össze választ, de a lényeg ennyi:

Tulajdonképpen igazad van, DE csalásnak számít, és állítólag a lelket is károsítja, vissza löki a karmádat (ha már úgyis ebben a topicban vagyunk).

2012. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
tudom hogy csalásnak számít, de van olyan akit ez terel a helyes vágányra és többé nem kell neki, mert megmutatja a helyes irányt és azután már egyedül is meg.
2013. jan. 7. 04:41
 34/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem tudom, hogy olvasol-e még.

Én szoktam kapni különböző szereket, orrba szoktam felszívni, de ahonnan kapom, nem tudják megmondani nekem sose hogy mi az éppen...Van, hogy erősebbet, van hogy gyengébbet, de van hogy olyat kapok ami semmit se ér.

Én nagyon sok mindenre rájöttem, nagyon sok mindent tanultam a fogyasztás során, tudom használni, kezelni de persze mindig van mit tanulnom még de egyre jobb "eredményt" érek rá. Én mindenben egyetértek ahogyan írsz, ezért is írok én is. Tele van sajnos olyan hülye emberekkel, akik nem is próbálták és elítélik, az ilyenektől falra tudnék mászni, baromi idegesítő!

Sokan nem tudják használni, csak addig jutnak el, hogy "jó" azt annyi de nem tudják hogy mit kezdjenek az egésszel, na ezek a "gyengék". De sajnos azokat is elítélik többségében akiknél más a helyzet de én teszek rájuk magasról. Én tudom hogy mit érzek és mit tapasztalok....stb.stb.


Ha gondolod, írj privátban egy levelet, örülnék neki!


32/N

2016. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!