Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti mit gondoltok, a droghaszná...

Ti mit gondoltok, a droghasználat közelebb vihet Istenhez, vagy csak ellök tőle?

Figyelt kérdés
Ha megnézitek a beszámolókat, szinte egytől egyig ugyan azt írják le: Van egy fejletteb lény mely létrehozta a világot, az emberi kapcsolatok fontosságára is megtanít, érzékenyebbé válnak a használóik az ezoterikus dolgok iránt. Csak hogy világosabb legyen milyen drogokra gondoltam: salvia, ayahuasca, (inkább helbál növények mint szintetikus cumók) talán a zöld is(fű).Mindenesetre az első kettő nagyon erős intenzív élménnyel gazdagítja felhasználóját és szinte kivétel nélkül minden esetben beszámolnak ego vesztésről majd mérhetetlen békéről és a legfontosabb: Tanításról. Aki nem hiszi olvasson utánna, de kérem hanagoljuk az okoskodást olyanktól akiknek foggalmuk sincs miről beszélek. Magyarul olyanok válaszát várom, akik átéltek hasonló élményt és alá tudják támasztani elméletem(amit természetesen már én is átéltem). Engem személy szerint közelebb vitt, de ezt majd később bővebben, ha lesz rá igény és nem csak idióta válaszokat kapok.

2012. dec. 6. 09:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%
Minden drog a pokolba visz.Ne ott keresd Istent.
2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Zsizsik666 ***** válasza:
Innen származik szerintem az egység-elmélet is meg a visszatérés a mindenséghez elmélet is. Ez nem olyan, hogy valaki éveket meditál, s akkor átéli, mert átélhet hasonlót tisztán is, de az más. Nem olyan intenzív. Egyszerűen csak egy furcsa érzés.
2012. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Amiért halluciánálsz valamit, attól nem fogsz sem közelebb, sem távolabb kerülni Istenhez, magadat csapod be, ami rosszabb esetben átmehet egy paranoiába, vagy skizofréniába.
2012. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%
Jézus is drogos volt, elég elolvasni az Újszövetséget. Egy tökéletes trip leírása.
2012. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon támadtok pedig ez egy egyerű kérdés. Úgy veszem észre ti nem is kérdésre koncentráltok, hanem arrahogy benne van a drog akkor az már nem jó. Akkor mondok én nektek valamit.


Ugye ott volt az érv, hogy Isten elítéli a droghasználatot. Akkor tévedett volna mikor megalkodta a világgal együt ezeket a dolgokat is? Nem hinném. És most ne gyertek azzal, hogy nem azért teremtette hogy megegyük. Ha nem akkor minek? Csinálsz te feleslegesen valamit? Mondjuk kifaragsz egy mamutfenyőből mondjuk egy fogpiszkálót ha műfogsorod van? Nem? Miért nem? Mert felesleges? Igen. Tehát ha nem hasznos nem készíted el ilyen egyszerű. Azért mert TI nem tudjátok használni, az nem szt jelenti hogy más sem. Ismétlem: akinek volt már salvia trippje vagy ayahuasca élménye tudja miről beszélek. Akinek nem volt az mit okoskodik? És igenis be tudom szerezni a hozzávalókat, senki nem mondta hogy Mo.-on élek. Egyébként megsúgom,otthon is be lehet.


Aki semmit sem próbált az mond ilyeneket, hogy ezzel csak magamat akarom nyugtatni. Kinek van erre szüksége? Pont tőletek várnám az igazolást akiket nem is ismerek? Ne nevettessetek már! Asszem a kérdésben semmi utalás nincs arra, hogy ti ellenzitek e vagy mellette áltok a droghasználatnak. Csak valami hülye felvetette és ti birka mód együtt bégettek vele. Tisztelet a kivételnek!!!


Nem hagyom senki véleményét figyelmen kívül hisz nem ezért kérdeztem meg. Nagyon nem vagytok tisztában a dolgokkal és ezért mondtok butaságokat, hogy a drog ilyen káros meg olyan rossz. Próbáltad? Rossz volt? Igen akkor ne csináld, ha meg nem is próbáltad akkor azt sem tudod miről beszélsz ember. Én nem az olyan drogról kérdeztem ami pörget, meg beájulsz tőle. Látjátok ha halvény fogalmatok lenne rőla miről beszélek nem kéne ennyit tépnem a számat. Olvassatok utánna, itt megtehetitek: www.daath.hu ha már ott jártok nézzetek meg néhány beszámolót. Ha másból nem is, onnan le lehet vágni miért tettem fel a kérdést. Várom a további kommenteket, válaszolni is fogok rájuk...

2012. dec. 6. 11:06
 16/34 anonim ***** válasza:

Nyilván a fűben-fában lévő drogot gyógyításra teremtette, nem pedig ilyesfajta szórakozás céljára.Igen, Isten például nem haragudott, amint a Bibliából kiderül, ha az emberek jóízűen fogyasztottak a borból, hiszen azért van, de arra sehol sem biztatott, hogy részegen fetrengjenek nap mint nap.Mert nyilván azt sem helyesli.

És ha már itt tartunk, Isten teremtette a sugárzó anyagokat is.Most biztos lenne, aki rávágja, hogy azért, hogy atombombát csináljunk belőle és robbantgassunk, ugyan miért másért?

Az a baj, hogy Isten hiába teremtett bölcsen és jó szándékkal jó dolgokat, ha a hülye ember mindenből ki tudja hozni a legrosszabbat is, mert ahhoz bezzeg van esze!

2012. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
34%

A drog bármilyen formája nyomorba dönt és lealjasít.

Az igazi, normális kérdések pedig ott maradnak megválaszolatlanúl...ne fárassz

2012. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet (egyes) drog használatát kulturáltan és veszélytelenül is végezni. Szerintem a fűvel megismerheted önmagad, a gombával pedig valamilyen felsőbb hatalmat.
2012. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Mókás mennyire magabiztosak, akiknek fogalmuk sincs az egészről. komolyan egy pillanatra sem merül fel bennetek, hogy tévedhettek valamivel kapcsolatban, amiről alapvetően semmit nem tudtok?
2012. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező, ha tudod, hogy milyen reakciót vált ki az átlag kispolgárból a drog szó, akkor érdemesebb lett volna e nélkül megfogalmaznod ;)
2012. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!