Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti mit gondoltok, a droghaszná...

Ti mit gondoltok, a droghasználat közelebb vihet Istenhez, vagy csak ellök tőle?

Figyelt kérdés
Ha megnézitek a beszámolókat, szinte egytől egyig ugyan azt írják le: Van egy fejletteb lény mely létrehozta a világot, az emberi kapcsolatok fontosságára is megtanít, érzékenyebbé válnak a használóik az ezoterikus dolgok iránt. Csak hogy világosabb legyen milyen drogokra gondoltam: salvia, ayahuasca, (inkább helbál növények mint szintetikus cumók) talán a zöld is(fű).Mindenesetre az első kettő nagyon erős intenzív élménnyel gazdagítja felhasználóját és szinte kivétel nélkül minden esetben beszámolnak ego vesztésről majd mérhetetlen békéről és a legfontosabb: Tanításról. Aki nem hiszi olvasson utánna, de kérem hanagoljuk az okoskodást olyanktól akiknek foggalmuk sincs miről beszélek. Magyarul olyanok válaszát várom, akik átéltek hasonló élményt és alá tudják támasztani elméletem(amit természetesen már én is átéltem). Engem személy szerint közelebb vitt, de ezt majd később bővebben, ha lesz rá igény és nem csak idióta válaszokat kapok.

2012. dec. 6. 09:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%

De jó kifogás... "háá de hisz a drog közelebb visz Istenhez"! Természetellenesen kábítod az agyad, vegyi úton hallucinációt és érzékszerveid becsapását, hosszú távon jellemtorzulást idézel elő, és erre mondod azt, hogy tanítás? Mi lesz a következő? Részegen könnyebb szerelmi kötést csinálni?


Amúgy nyugodtan hagyd figyelmen kívül a véleményem, mert nem értek veled egyet, ergo te rám nem lehetsz kíváncsi. Minden bizonnyal egy agymosott bunkónak is tartasz ezért, szóval nem is kell komolyan venned, amit mondok!

2012. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
A drogok hallucinációt okoznak, és károsítják hosszú távon az embert. Ezt Isten elítéli. Nem visz közelebb hozzá semmiképpen.
2012. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

A drogokkal becsapod magad,mert akárhogy is nézzük, az már nem a józan ész!Isten ezt nem helyesli, mert kiteheted magad gonosz befolyásoknak is ezáltal, a rabjává válsz egy szenvedélynek és minden káros szenvedély előbb-utóbb nagyon rossz útra vezet, persze eleinte mindig jónak tűnik, veszélytelennek és ebben rejlik a gonosz befolyás hatalma!

"Érzékenyebbé válik az ezoterikus dolgok iránt".Nos, Isten nagyon nem helyesli azt, ami ezoterikus.Vannak az ezotéria témakörön belül olyan témák, ami én úgy gondolom, még nem olyan nagy "bűn", például az álmainkat figyelni, ne jövendölni belőle, csak önismeret szempontjából, pszichológiai alapon figyelni.És a radiesztézia, ami nagyon hasznos tudomány és semmiféle félrevezető befolyással nem járhat.

2012. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

"Magyarul olyanok válaszát várom, akik átéltek hasonló élményt és alá tudják támasztani elméletem"


Vagyis csak olyan válaszokat vársz, hogy "igen, igazad van, szívjad tovább"? Magyarul ez nem kérdés, csak megerősítés és igazolás kell neked a drogozásra.

Nos, tessék: szívjad tovább, és rövid úton nagyon közel kerülsz Istenhez.

2012. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
A drogokba belehalhatsz, így hamarabb kerülhetsz Isten elé.
2012. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Viszont némely ateisták csak a hallucinációk során tapasztalják a felsőbb hatalmat, ergo a drogozással tartják életben Istent.
2012. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

"ateisták ... tartják életben Istent"

Ez kicsit furán hangzik. :D

2012. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ha abbol indulunk ki, hogy tiszta tudatra, elmere van szukseg, akkor mar ez szoban sem johet, amirol irsz, mivel artalmas, hiszen bodito, kabito hatasa van, igy mar nem azon a szinten eled meg az esemenyeket, tehat inkabb lehet a fantazia szulemenye pl. EGy tanitast nem latni kell, hanem gyakorlni, viszont ennek a feltetele a "tisztasag", lasd, Edgar, aki evente elolvasta, majd gyakorolta is a tanitast pl. es mit ert el, hogyan, aki mint kiderult, hogy alvo allapotban volt kepes arra, hogy gyogyitott, utmutatokat adott stb.
2012. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Közelebb visz hozzá, de nem hiszem, hogy úgy ahogy szeretnéd.
2012. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Zsizsik666 ***** válasza:

a szintetikus nem jó, attól Jason kerget, meg egyéb marhaságok:D

Az. szerintem max röhögni rajta jó, amúgy lehet valakinek az is bejön. A salvia, varázsgomba, egyéb gomba, meg fű, szerintem jók. Már úgy értem nem napi használatra, mert akkor szerintem már nem azt a célt szolgálja, hogy közelebb vigyen istenhez, arra, ott a meditáció, tisztán.

Mittudomén, pl. félévente jöhet, azt mondom, akkor, amikor úgy érzed, hogy most segítene valamit. Sámánok is akkor használták, ha olyan szertartás volt.

Ayahuasca mindenképp jó lehet, csak honnan gondoltad, hogy beszerzed? Sehol sincs :(

2012. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!