Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti mit gondoltok, a droghaszná...

Ti mit gondoltok, a droghasználat közelebb vihet Istenhez, vagy csak ellök tőle?

Figyelt kérdés
Ha megnézitek a beszámolókat, szinte egytől egyig ugyan azt írják le: Van egy fejletteb lény mely létrehozta a világot, az emberi kapcsolatok fontosságára is megtanít, érzékenyebbé válnak a használóik az ezoterikus dolgok iránt. Csak hogy világosabb legyen milyen drogokra gondoltam: salvia, ayahuasca, (inkább helbál növények mint szintetikus cumók) talán a zöld is(fű).Mindenesetre az első kettő nagyon erős intenzív élménnyel gazdagítja felhasználóját és szinte kivétel nélkül minden esetben beszámolnak ego vesztésről majd mérhetetlen békéről és a legfontosabb: Tanításról. Aki nem hiszi olvasson utánna, de kérem hanagoljuk az okoskodást olyanktól akiknek foggalmuk sincs miről beszélek. Magyarul olyanok válaszát várom, akik átéltek hasonló élményt és alá tudják támasztani elméletem(amit természetesen már én is átéltem). Engem személy szerint közelebb vitt, de ezt majd később bővebben, ha lesz rá igény és nem csak idióta válaszokat kapok.

2012. dec. 6. 09:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

" Szerintem a fűvel megismerheted önmagad, a gombával pedig valamilyen felsőbb hatalmat."


Hát, a gyilkos galóca után például garantáltan megismerheti a felsőbb hatalmat:D

2012. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 an00nym válasza:

talán ha az említett fúrumon( [link] tennél fel ilyen kérdést többre mennél....


itt mindenki személyesen ismeri Istent még az ateisták is, valamint Jézussal szoktak borozni minden vasárnap, olyan témáról próbáltok vitatkozni hatalmas magabiztossággal amiről nagyon kevés ember tud akár egy hangyányit is és ezek sokkal kevésbé nagyképűek a hangyájukra mint ti a semmire...


de ha már a véleményem kérded, megfelelő spirituális(könyörgöm ne ezoterikusat írj, mert semmi köze ehez)beállítottság és tudás mellett a tudatosan pszichedelikumot használni olyan akár egy katalizátor, magasabb tudati szintre kerülhetsz, tanulhatsz az általad tisztelt entitástól és felfedezheted a saját személyed és a világod, de ez csak bepillantást mutat valamibe ahol csak tisztán lehet tiéd az irányítás, mint bizonyára magad is tudod a trip alatt nem a te kezedbe van a gyeplő, de meditáció esetében talán igen, tudatmódosítókkal úgy gondolom nem lehet bejárni egy ilyen utat, de el lehet velük indulni

2012. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegye magát jobban tönkre egy olyan ember a droggal, akinek a helyesírásról "foggalma" sincs...
2012. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked, hogy ki mivel tömi magát? Miért érzed magad felhatalmazva arra, hogy megszabhasd ezt?
2012. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

16/ Jól látod a dolgokat és nem is firtatom, hogy ha hülyék kezébe azt bármit abból jó nem fog kisülni, de én alapban az értelmesebb emberekre gondoltam.


17/ normális kérdések megválaszolatlanuk maradnak?

1, melyek azok a normális kérdések? A világvégés, a vámpíros, a voodoo babás, vagy az egyéb kitalált szörnyekről feltett ostoba kérdések?

2, a fennmaradókra meg te is válaszolhatsz, nosza ne itt rontsd a levegőt ha értelmes hozzászólás nem jut eszedbe, menj és váltsd meg a világot.


18/ köszi


19/szerintem nem tévedek, érvelj ha meg akarsz győzni, ha meg nem én nem találok hibát az elveimben, tehát igazam van.


20/ hogy lehet anélkül megfogalmazni a kérdést? Megmutatnád? De úgy hogy maga a kérdés lényege ugyan az maradjon. Sajna nekem nem sikerült...


22/ nagyon igazad van, spirituális dolgokról beszélek. Viszont látom te tudod miről beszélek és köszönöm a válaszod.


23/ tehát szerinted a helyesírás hűen tükrözi az ember IQ- ját? Azaz szerinted a ruha teszi az embert. Nos elárulom, hogy nem is olyan régen a paraszt emberek sajnos írás és olvasás tudatlanok voltak, akkor ők hülyébbek, mint bárki a mai világban? Nem hinném. És te fikázol engem? Szállj kicsit magadba.


24/ ne húzd fel magad és nem tömöm magamba, de nincs is olyan ember a földön aki ne próbált volna ki valaha is drogot. Én még mielőtt elkezdenétek hőzöngeni, tájékoztatlak benneteket, hogy az alkohol a cigi, de még a kávé is bódító azaz kábítószer! Nos hölgyeim és uraim ennyit sikerült összehozni? Talán ha 2-3 értelmes választ ha kaptam.

2012. dec. 7. 05:03
 26/34 anonim ***** válasza:
24. vagyok. Én sem elítélve mondtam ezt, jómagam is használok pl. hajnalkamagot meg gombát meditációhoz. Tökéletes.
2012. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
fúú a hajni gyomorpanaszt okoz nekem de a hawaii törpefarózs mag az jó, abból csak 5 kell.
2012. dec. 11. 06:12
 28/34 anonim ***** válasza:
Áztasd őket két napig, és akkor daráld le mák- vagy kávédarálóval, amikor már elkezd csírázni. Akkor minimális a hányinger és magában is fogyasztható, nem kell bekeverni semmivel. Legalábbis nálam bevált. Előnye, hogy simán tudatánál marad az ember, csak kitágul az érzékelése és elszakad a materialista szemlélettől, más fajta asszociációkra is képes.
2012. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Érdekes a kérdés, sokat olvastam már a témában. Nekem egy közeli jó barátom lsd-vel jutott arra a spirituális élményre ami sejthető hogy létezik. Hallottam már más ember élménybeszámolóját az összes felmerülő mellékhatással együtt.. -általában 75%ban pozitív élményről számoltak be, és hogy megélték személyiségük alapmagját(pl valaki tudta hogy ő egy törpe, igazi törpe.)


Na most itt jövök én. Nem próbáltam semmit és vélhetőleg nem is fogok. Annak ellenére hogy érdekel, azt gondolom nem mindenki KAP beavatást. Lehet ezek az ismerőseim se kaptak nekik mégis jól sült el. Én bizony tartanék a badtriptől mert eleve egy intenzívebb érzésvilágú melankolikus típusú ember vagyok. Tehát annyit nem ér meg az egész hogy kockáztassak egy skizot vagy örök életre szoló katatóniát. Tehát..az avatottaknak való,- esetleg a spontán optimista születésű embereknek, a többieknél nagyobb lehet az elszenvedett kár mint 'haszon'.


És még egy dolog. Az emberek félnek( kommentekből is látszik) és azt gondolom bizonyos dolgoktól való ösztönös távolság nem is baj!!..ahogy irta egy hozzászóló ,hogy a gyeplő itt nem a mi kezünkben van. Szerintem az sem véletlen h csak bizonyos kultúrában törzsekben van hagyománya ennek ,ott is SZAKRÁLIS szertartás része ,és az öregek ,a sámánok, guruk kezdik meg ,és vezetik az ott jelenlévőket..


Itt a mi kis civilizált, lekileg 'nyomorított' életünkben megannyi függőség van eleve, érzelmi biztonságuk lehet közelébe se jön egy bennszülöttéhez aki a természetanyával éli az élettét szimbiózisban . Neki eszköz lehet a 'drog' ,nekünk itt kockázatos hiánypótlás. Az egyén szempontjából tehát nagyon nem mindegy a kultúrközeg, az aktuális tudás szint, és szellemi teherbírási szint egy ilyen -beavatkozáshoz.


Remélem érthetően írtam. Szervusztok.

2012. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

előző:szerintem ha ilyen érettebb gondolkodású valakik használnák mint te is nem lenne gond a drogokkal. szerintem az egész problémakör abból adódik, hogy egyrészt a gyerekektől próbálják távol tartani ezt a dolgot (bár szerintem ezt sem így kellene. meg pont ezért megkérdőjelezhető, hogy helye van e ezen a fórumon az ilyen kérdéseknek, ez e a helye az ilyesmiről való beszédnek). másrészt meg tényleg vannak olyan személyiség típusok, akik rákattannak bármire. az evésre, az alkoholra, a játékokra, akármire. és részben miattuk nem csinálhatja normálisan az sem, aki tud magára vigyázni.


egyébként az lsdre pont nem lehet rászokni. mostanában voltak olyan kísérletek, hogy haldoklóknak adták, hogy jobban megbéküljenek az elmúlással, miután látták azt amit ez a szer megmutat.


viszont ha az ember kipróbálta van rá esély, hogy nem lesz többet olyan, mint volt. egyszerűen átalakul a világlátása. és nem feltételen amiatt, amilyen konkrét élmények ott érik. hanem magának ennek a gyökeresen másnak a megtapasztalása miatt. hogy valami olyannal néz szembe, amiről el nem tudata képzelni korábban.

2012. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!