Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehet megtudni, hanyadik...

Hogy lehet megtudni, hanyadik életemet élem jelenleg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha erősen koncentrálsz a körre, megtudhatod az éjszakai kutyavonyításból. Annyi ideig vonyít a bal szomszéd kutyája, amennyit meg tudsz osztani másokkal. Ebből már egyszerű lesz kiszámolni a mutatót, amiben a részleteket találtam!
2011. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%

megmondom neked,pontosan: az elsőt és egyben az utolsót..


hát vigyázz rá és ne tékozold

2011. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Egy létünk van de rengeteg létformánk.Nézz körül élőlények sokasága él a földön.

A lényeg h mit kezdesz emberi életeddel.

Megvalósítod-e Önmagad ,eredeti Önvalód ,Isten által vagy újabb létformát teremtesz magadnak.

Ez az én véleményem. Love :-) Haribol

2011. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

A nullával való szorzást először nem néztem, ugyanis azt a nyomorult kínai horoszkopót kerestem ki... AZ volt 5 perc, mire meglett. Amikor láttam, hogy 0 van a szorzásban és azon kívül kell hozzáadni 1-et, akkor leesett.


És mi van akkor, ha engem ez érdekel? Ha szeretek ezzel a témával foglalkozni?... Akkor viszont nem időpazarlás! És hidd el hogy igenis élem az életemet - de nem csak vásárlásból, tanulásból és szórakozásból áll, hanem az ezotéria/paranormális dolgok is érdekelnek! Csupán emiatt tettem fel a kérdést. Ha így sem tudjátok komolyan venni, akkor ne írjatok. Köszönöm.

2011. ápr. 25. 21:41
 25/30 anonim ***** válasza:
57%

Vágd kettémagad és számold meg az élet gyűrűket.


flopilemez

2011. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
-.-
2011. ápr. 27. 17:55
 27/30 anonim ***** válasza:

HA szoktál meditálni akorr foglald egy meditáció keretébe.

Ha nem tanulj meg...

Vagy attól függ miben hiszel...

Ha úgygondolod tényleg érdekel írj.

Üdv.:Zimu

2011. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat, akik elvileg nem hisznek a reinkarnációban, mit keresnek ebben a témakörben? Engem ha nem érdekel valami, azzal nem foglalkozom és nem töltöm az időmet azzal, hogy vitatkozzak a témával kapcsolatban...ez azért tényleg érdekelne.:) A kérdezőnek válaszolva: én úgy gondolom, hogy ha tudnod kellene, hogy hányadik életedet éled, akkor előbb vagy utóbb valamilyen formában tudomást szerzel majd róla, azonban, ha erre nincs szükséged a fejlődésed szempontjából, ez elhanyagolható dolog. Abban igaza volt a "hitetleneknek", hogy a lényeg a mostani életeden van, és hogy hogyan teljesíted a rád bízott feladatokat, mennyit fejlődsz ezen életed során. Tudom, hogy nem válaszoltam meg a kérdésedet, de remélem azért találsz értelmet a válaszomban!:) Legyen szép napod!:)
2011. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a reinkarnációban, akkor is az elsőt.

Ha nem tudnád, az emberiség exponenciálisan szaporodik... Sok az új lélek, kevés az újjászülető.


És hogy miért biztos, hogy ez neked még csak az első életed?

A viselkedésed alapján.

2011. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Olvasd el Hernádi Gyula - Lélekvándorlás c. könyvét.

Lehet hogy nm lesz az első könyvesboltban mert pl. ami nekem van azt még '89-ben vette anyum úgyhogy menj el vmi ezoterikus boltba.

2011. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!