Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehet megtudni, hanyadik...

Hogy lehet megtudni, hanyadik életemet élem jelenleg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:47
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

ma 12:19 Köszönöm, hogy hagytad, hogy 5 percet pazaroljak az életemből erre a baromságra!

Igazán megköszönném, ha csak olyanok írnának, akik HISZNEK a dologban és nem viccelődik el!!!

2011. ápr. 22. 13:05
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Nincs reinkarnáció, és ezt már az előző életemben is mondtam!
2011. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
17%
én meg tudom nekem mondani, de ezt nehéz kiszámolni, 10 000 ftért kiszámolom neked.
2011. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
a szemgolyód hátsó felére van írva. aki nem hiszi, nézze meg:D
2011. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem akik azt vallják, hogy 1x élnek akkor én a helyükben nem robotolással meg ilyen szarságokkal tölteném hanem bejárnám a világot hiszen nem az számít meddig élsz hanem, hogy hogyan...mind1
2011. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
Azt lehet megbecsülni, hogy valaki mennyire "öreg lélek", azt szerintem nem lehet megállapítani, hogy a jelenlegi megnyilvánulásod, hányadik élet.
2011. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%

12:02!

Ha a lélekvándorlásban hiszel, akkor hogy láthatja a csecsemő a szellemeket, mikor a lélekvándorlás szerint nincsenek szellemek ( javítsatok ki ha tévedek, de szerintem ha újjászületünk, akkor nincsenek szellemek)

Szal nem lehet látnia annak a szerencsétlen gyereknek a szelemeket, ha "újjászületett"

2011. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
bocsi ha érthetetlenül fogalmaztam :P
2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves noyka21

A lélekvándorlás, amennyiben reinkarnációt értesz alatta létezik.

Segítők is léteznek, Neked is van. Ezek az entitások a reinkarnációtól függetlenül léteznek, és igen, a gyerekek kb. másfél,- kétéves korig látják is Őket, sőt játszanak is velük. Azonban amikor elkezdenek értelmesen beszélni, ez a kapcsolat addigi formájában megszűnik, átminősül.

Az sem véletlen, hogy két éves kor előttről gyakorlatilag semmiféle emlékünk nincs.(a többségnek)

2011. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%

"Köszönöm, hogy hagytad, hogy 5 percet pazaroljak az életemből erre a baromságra!"


1. LOL!!! :)

2. Mikor lett gyanús a nullával való szorzás? :) (Vagy még mindig nem gyanús? ;) )

3. Figyelni kellett volna matekon az ezoterikus hülyeségek helyett.

4. A képletem, bár baromság, igenis helyes eredményt ad. Mindig. Az első életedet éled, mint mindenki. Nincsen több. Nem érsz rá lazázni, MOST kell megtenned, amit meg akarsz tenni!

5. Tök mindegy, hogy hiszel-e benne vagy sem, a valóság az, hogy a reinkarnáció nem létezik. Az, hogy mit hiszel, nem befolyásolja a valódi világ dolgait.


Sok szerencsét kívánok ehhez a jelenlegi és egyben egyetlen életedhez, kívánom, hogy töltsd értelmesen, és kerüld az olyan értelmetlen, időrabló, céltalan tevékenységeket, mint az ezoterikus marhaságokon való álmodozás.

2011. ápr. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!