Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet megtudni mielőtt...

Hogyan lehet megtudni mielőtt meghalnák, hogy megtudjam, hogy mi leszek, vagy milyen életem lesz a következő életemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok halálos beteg, őrült sem öngyilkosságra nem készülök, nehogy valaki erre gondoljon már! D

Csak kérdezem mert érdekel, ha egyáltalán lehet-e megtudni valahonnan.-)

L


2010. dec. 3. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

A reinkjarnáció CSAk egy elmélet. Még senki nem tudta bebizonyítani,hogy valóban létezik! Vannak ugyan,akik sok pénzért mondanak valamit,de semmivel nem tudják az állításukat bizonyítani.

A halálból még senki nem jött vissza!

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Halj meg halálod előtt, aztán gyere vissza, és mondd el magadnak, mi voltál.
2010. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt meghalsz, tudni fogod. Előtte 5 másodperccel.
2010. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadjuk azt hogy létezik a reinkarnáció akkor meg kell nézni mit mondanak az indiai védikus írások.

Ha nem fogadjuk el, mint az előttem szólók sem, akkor az előttem szólók válaszát olvasd! Csak azt nem értem akkor miért szólnak hozzá a témához, ha az alapfeltevést is megkérdőjelezik..


Szóval a következő életed a mostanival "alapozod meg", azaz jelenlegi tetteid "gyümölcseit" fogod kapni. Amint most éled életed, amilyen tetteid vannak olyan jó, vagy rossz dolgokat kapsz következő életedben, mert a karma törvénye igazságos.

A karma törvényszerűsége szerint ha most jó dolgokat cselekszel, akkor megkapod a lehetőségét következő életedben arra hogy gondtalan, és boldog életed legyen, lehetőséget kapsz a lelki fejlődésre, nem kell hogy erről elvonja a figyelmed a mindennapos küzdelem a fennmaradásért.

Ha viszont mostani tetteiddel másoknak ártasz akkor ezeket a "keserű gyümölcsöket" fogod "leszüretelni" következő életedben, és ezzel hátráltatod lelki fejlődésed is, viszont ha átéled a viszontagságokat, akkor ezen tapasztalatok beépülnek személyiségedbe, és "megtanulsz" jó dolgokat tenni.

Van is egy ilyen indiai mondás: "Minden szentnek van múltja, és minden bűnösnek van jövője." -Mivel aki bűnt követ el, az biztos hogy még nagyon sokszor megtapasztalja a születést, és halált.


Remélem hasznosabb, és értelmesebb választ tudtam adni mint az előttem szólók.

2010. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

azt majd halál után tudod meg. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 09:13


Köszönöm a válaszod!-)

2010. dec. 4. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen. a Cselekedeteid befolyásolják a következő életedet. Ha magadnak megfelelően viselkedsz, nem követsz el bűnöket, amit meg elkövettél megbánod, akkor ó vagy jobb életed lesz. Ha viszont rosszul viselkedsz, gonosz leszel, bűnbe esel, akkor leljebb csúszol és lehet, hoyg a nagymenő drogkereskedőből hangya lesz a következő életében amit lenyel egy kutya de utána végigmegy rajta és a kutyakakiban éli le a hátralévő életét.
2010. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbánás nélkül távozol, nincs mit kijavítanod, ezért teljesen új helyzeteket fogsz megtapasztalni :)

Minden más szempontból pedig, te fogod megválasztani ki és mi legyél, milyen körülmények között, de ez mindig ahhoz fog igazodni, amilyen célt kijelölsz majd magadnak.

2010. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!-)
2010. dec. 6. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt "odafenn" "mondják" meg. És először el kell jutni oda, tehát a lélek megy, a test marad üresen itt. És csak azután...
2011. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!