Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg úgy van, hogy mindig...

Tényleg úgy van, hogy mindig a jók mennek el (meghalnak)?

Figyelt kérdés

Eszembe jut egy mondás: " A szar mindig fenn marad a víz tetején."

Miért maradnak tovább azok akik másoknak ártva élnek? Nekik még maradniuk kell, hogy javítsanak?


2010. máj. 19. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem így van.
2010. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Egyrészt mindenki meghal, másrészt az itt töltött idő elenyésző az örökkévalósághoz képest.

De komolyabban:

Van akinek öregkorában vannak fontos feladatai (segíteni valakit, megutálni a testi létet, bölcsnek lenni, stb.) és van akinek nincs már semmi dolga addigra, mert megtette, amit akart/vállalt.

Van annak is szépsége, hogy valaki nem vénül meg, nem hülyül el, hanem hamarabb "hazamegy".

2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam! Tehát: "tényleg úgy van, hogy mindig a jók mennek el HAMARABB?"
2010. máj. 19. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem minden esetben.Szerintem az élet az tanítás,ha megtanulsz jó lenni és elvégzed a feladatod,akkor mehetsz...
2010. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy meg mi az, hogy jó? Relatív...
2010. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy álma, amit ha elér, és elvégezte a dolgát, megtanulta azt amit az élet tanított neki, akkor elmegy.
2010. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. (Körülöttem legalábbis.) Ez így sorsszerű.
2010. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igazad van Adolf is meghalt :(
2010. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat nekem most lesz decemberben negy eve, hogy az apam meghalt. 47 eves volt, es mindig mindenkinek segitett. Igen, szerintem is, a jo emberek hamarabb hazatalalnak. Nagyon hianyzik.
2010. jún. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!