Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek újjászülettek a...

Szerintetek újjászülettek a nagyszüleim a gyerekeimben?

Figyelt kérdés
A fiam a nagypapám halála után pár évvel,de pont a papa születésnapján született..a lányom pedig éppen aznap,amikor a nagymamám meghalt,pár órára rá látta meg a napvilágot.lehet hogy bennük születtek újjá??
2011. márc. 23. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy meg majd köszöngess a lányadnak úgy hogy: Szia Nagyi!


Az ilyen lélekvándorlás elméletek csak az emberek egyediségét vonják kétségbe..

2011. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"hozzáértő emberektől szeretnék véleményeket kapni."


Ez nem olyan, mint a matematika, hogy valaki ért hozzá, valaki nem. Ezt nem értik az emberek, hanem hiszik, vagy sem. Olyannal nem fogsz találkozni, aki a neve alá azt írja, hogy a "reinkarnációs tudományok doktora."

2011. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
lehetséges.Ezt senki sem fogja neked megmondani 100000%-os biztosra:) Nincs az az ember aki ezt tudná.Ki sem lehet számolni meg semmi: S
2011. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
NEM
2011. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hozzád születik le, az biztos, hogy újra leszületik, de nem a te családodba.

Egyébként van egy olyan "jelenség" vagy hiedelem, mindegy minek nevezzük, hogy sok családban akkor hal meg egy nagyszülő, ahogy megszületik a baba. Nálam így volt, amikor én születtem, a mamám pár héttel utánam meghalt.

2011. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Fel nem foghatom,hogy értelmes emberek hogyan hihetnek ilyen ostobaságokban! Semmi bizonyíték nincs rá! Még a hipnózis sem az,mert azt mondanak neked,amit hallani akarsz.

Ha esetleg valamelyik gyereked hasonlít valamelyik nagyszülőjére,vagy akár a dédszüleire,az sem reinkarnáció,hanem genetikai örökség.

2011. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
tudom hogy külsőben nem ez miatt hasonlíthatnak,-de egyébként nem is hasonlítanak rájuk igazán-csak a születési dátumuk miatt,ezek az összefüggések elég érdekesek.én nagyon hiszek az ilyesmiben,de ez az én véleményem a témáról,és ők nem érzékelnek belőle semmit.nem e szerint nevelem őket,meg ilyesmi,csak fura,hogy így egybevágnalk a dátumok.komolyabban még nem foglalkoztam a témával,így azt sem tudtam hogy biztos nem az előző családjukba születnek újjá az elhunytak,ezt az infót köszönöm.és a többi kommentet is.
2011. márc. 24. 17:02
 18/24 anonim ***** válasza:

Ezt asztrológusok ki tudják számolni. Kicsit bonyolult ,de meg lehet csinálni, és kevesen tudják az elméletét.

Másképp, kérdezgesd, adj neki olyan tárgyakat, ami a nagyié volt, hátha felismeri, de szerintem kicsi a valószínűsége. Azt másképp is éreznéd, a zsigereidben.

2011. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

utloso:))))


GRATULALOK


megnyerted a heti facepalm versenyunket.



"Másképp, kérdezgesd, adj neki olyan tárgyakat, ami a nagyié volt, hátha felismeri" :)))) jajjajajajajajajajajajajajajajaj de hulye vagy, mondanam ha a csaladtagod lennek. De nem vagy az, ezert ilyet nem mondok, mert nem all szandekomban sertegetni teged:)))


jajajajajajajajajajajajajajajajajajaj

2011. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: én tudom miért írta azt a hozzászóló, hogy adjon oda neki hasonló tárgyakat, azért mert így választják ki a Dalai Lámát is. A Dalai Láma halála előtt elrejt egy vagy több tárgyat ott ahol élt, aztán halála után több csecsemőt választanak ki bizonyos jelek/tulajdonságok alapján a Dalai Láma segédei. Ezeket a gyerkőcöket elviszik oda, ahol a Láma elrejtette a tágyait és aki azonnal megtalálja, ő lesz az új Dalai Láma. Nem pontosan így zajlik az új Láma keresés, de a lényege ez. Erre írhatta az előtted szóló, hogy adjon oda neki tárgyakat, ha felismeri, ha van reakció, akkor valószínűleg ő lehetett az elhunyt. Amúgy szerintem ennek nem sok értelme van, én a Dalai Lámánál is hülyeségnek tartom, de ettől még lehet igaz.
2011. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!