Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek újjászülettek a...

Szerintetek újjászülettek a nagyszüleim a gyerekeimben?

Figyelt kérdés
A fiam a nagypapám halála után pár évvel,de pont a papa születésnapján született..a lányom pedig éppen aznap,amikor a nagymamám meghalt,pár órára rá látta meg a napvilágot.lehet hogy bennük születtek újjá??
2011. márc. 23. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%

Én nem hiszek a reinkarnációban, szóval a válaszom nem!


És te is jobban jársz, ha nem képzelődsz ilyesmivel, mert a végén még megőrjíted a gyerekeidet.

2011. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%
haaaaaaaaaat perszeeeeeeee. a nagypapi elment, a gyereked meg megszuletett. Igy mukodik ez. a csaladban marad
2011. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hát bocsánat érte,de ha nem hisztek benne,és semmi értelmeset nem tudtok hozzá fűzni,akkor inkább maradjatok csendben,mert nem hülyeségből írtam ki a kérdésemet,hanem hozzáértő emberektől szeretnék véleményeket kapni.köszönöm.
2011. márc. 23. 17:22
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
bár én sem hiszek benne,azért azt megkérdezem: Szerinted a lányodnak nem volt a születése előtt lelke, hogy a nagyiét kaphatta meg?
2011. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Én hiszek benne, és nem lehetetlen.


:-)

2011. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én azt olvastam, hogy nem szoktak az emberek ilyen gyorsan újjászületni
2011. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

bármikor újjászülethetnek!akár abban a percben amikor meghalnak,vagy 20000 év múlva is...

attól hogy a lányod akkor született amikor nagyid meghalt és fiad amikor nagyapád született,még nem biztos hogy a lelkük a te gyerekeid testébe került.Persze nem is kizárt 50%

2011. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Gondold így.Igaz vagy nem, azt sosem tudod meg, élj ennek a meleg érzésnek a gondolatával.Csak te érezheted.
2011. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ha ezt így hiszed, akkor arra adj nekem választ, hogy a világ népessége folyamatosan nő, de honnan érkeznek új lelkek, ha feltételezzük, hogy az eddig meghaltak már reinkarnálódtak?



és mellesleg miért lennél 1000% biztos abban, hogy PONT a nagyszülőd reinkarnálódott a gyermekedben? Párodnak nincs nagyszülője? Az ő családja nem jogosult rá, hanem csak te? Hát ez itt a nagy probléma!

2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezeket annyira bírom.. megkérdezi megtörténhet-e.. de aki nemleges választ ad, mert nem hisz benne az ne is írjon..


És szerintem sem..

2011. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!