Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tennétek, ha összehozna a...

Mit tennétek, ha összehozna a sors titeket a lélektársatokkal, vagy az ikerlángotokkal?

Figyelt kérdés

Aki pontosan olyan, mint Te. Ugyanúgy gondolkodik a világról, úgy érzed ő a másik feled, mintha a klónod lenne.

Ti már éreztetek így? És ha az illető a másik nemből lenne elgondolkoznátok azon, hogy össze kéne jönnötök? Elvégre mindenben ugyanolyan a másik fél, mint Te, abból nem lenne veszekedés, vagy ti hogy gondoljátok?


2011. márc. 15. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem:) Hát most én is így vagyok ezzel... a srác aki a lélektársam már 2 éve jár a barátnőjével.. majd meglátjuk meddig:) Én türelmesen várok rá
2011. márc. 16. 17:10
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném honnan tudod azt hogy a lélektársad?


Én is eddig a lélektársam kerestem és azt hittem hogy olyan lesz mint én!De korántsem!Ő nem hisz az ilyenekben valószinüleg nem is tud róla hogy kik vagyunk egymásnak mert nem ismeri a témát!

Senki ne tévessze össze a szerelmet szimpátiát a társ eljövetelével!

Nem vagyok nagy tapasztaltja az életnek,sokat taultam erről utána olvastam mindennek minden sornak ami nem értettem,és azt tartottam meg ami magyarázat nekem szimpatikus volt.többek közt az hogy olyan lesz mint én!

Olyan szinten semmi közünk egymáshoz hogy más a véleménye az életről,más az érdeklődési köre,persze hasonlítunk,kicsit.

Aki azt hiszi hogy megtalálta az nem minden fán terem,tapasztalatból mondom éveket töltöttem ilyen dolgok tanulásával és amikor megtudtam hogy kiaz letaglózott.Ja és a lényeg az hogyan tudtam meg!!!

2011. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

17.10

Még a fogalmak jelentésével sem vagy tisztában, nem is tudod, mi a lélektárs. :) Várjál csak a nagy semmire!

A tegnapi 19:34 voltam.

2011. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Kedves holgyek, es urak. En megtalaltam az en ikerlangom. O ferfi, en no, es itt le is zarultak kozottunk a kulonbsegek, mert belso tulajdonsagaink, izlesunk, ertekeink, betegsegeink, minden remisztoen megegyezik. En Magyarorszagon szulettem bika jegyeben, skorpio aszcendenssel, o Torokorszagban, ket evvel kesobb, szinten bika jegyeben, skorpio aszcendenssel.

Szerelem volt elso latasra, 4 het ismerettseg utan koltoztem Hollandiaba, mert mikor visszajott, mintha meg szunt volna az eletem, csak kovalyogtam ures fejjel. Pedig nem voltam mar kis tinilany.

A kapcsolatunk nagyon intenziv, nagyon szenvedelyes, sajnos, amiert egyformak vagyunk, egyforma hibakat kovetunk el, es amit nem szeretunk magunkba, azt latjuk a masikba nap, mint nap. Sokat kell dolgoznunk azon, hogy ilyen heves erzelmek mellett egymas mellett tudjunk maradni, de mikor csak ugy csendben elfigyelem, annyira szeretem! Nelkule tenyleg nem lenne mar olyan az eletem, mint elotte volt.

2011. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én megtaláltam az ikeréángom, és kaptam hozzá sok-sok nehezítést az élettől. Ő is nő, én is nő vagyok; és mindemellett még vamn köztünk 30 év korkülönbség is.

Ahogy valaki már előttem írta: a nagy-nagy szerelem és az ikerláng kapcsolat, az messze nem ugyanaz. Én is voltam már szerelmes, sokszor, nagyon, és az csodálatos érzés. De egyik sem hasonlítható ahhoz az érzéshez - én egységélménynek hívom - amikor az ikerlángommal vagyok.

Volt alkalmam megtapasztalni azt is, amikor fizikailag érzem, hogy nem természetes, hogy mi ketten két külön testben vagyunk.

Rengeteg fájdalmat hozott az életembe az, hogy ismerhetem Őt; de mindez eltörpül amellett a sok-sok hála és áldás mellett, ami nélküle szintén nem volna az életemben. :)

Jó ideje foglalkozom már ezzel tudatosan; belementem előző életekkel kapcsolatos dolgokba is.


Ha esetleg van kérdésed, vagy szeretnél beszélgetni erről a dologról, akkor írj privit nyugodtan.


Szép estét neked!


ParlanDo (30/L)

2011. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát fogalmam sincs, ikerláng -e de én találkoztam egy fiúval ,aki gyerekkoromban a szellembarátom volt. Tudjátok, vannak gyerekek, akiknek képzelt barátaik vannak .nekem ő volt. úgy tizennégy éves koromig, amikor nyomát vesztettem. Aztán 23 éves koromban találkoztunk, ésnagyon fura volt, mert mindenben egyformák vagyunk, mégis állandó volt a veszekedés, senki úgy nem tudta megmondani nekem az igazat magamról ,mint ő, és forditva.

Aztán kiégtünk, és ő összejött egy lánnyal, amit sajnáltam ,d elfogadtam. Én nekem is van barátom.

De 6 év intenziv kapcsolat alatt sokat változott körülöttem és bennem a világ.

Hogy ez most ikerláng- e vagy sem fogalmam sincs, de tuti, hogy nagyon érdekes 6 év volt.

2011. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
31 éves vagyok, leéltem 10 évet egy férfival, akiről azt hittem, hogy majdan együtt öregszünk meg. Szültem neki 2 gyermeket...És ennyi. Most válok tőle, de közben megismerkedtem a mostani párommal. Első pillanattól, ahogy meglátott, az volt az első gondolata: "Ő kell nekem" Én akkor figyelemre sem méltattam...vagyis próbáltam így tenni. Aztán amikor elkezdtünk néha beszélgetni, valahogy mindig egy furcsa érzés kerített hatalmába. Eltelt fél év is majdnem, mire újra találkoztunk. Akkor már többet beszélgettünk, msn-t cseréltünk, és akkor vallotta be, hogy belém szeretett. Én próbáltam elutasítani, mert nem az esetem, de egyszerűen valami - nem tudom mi - annyira erős kötődést hozott létre, hogy pár nap elteltével, és néhány csókváltás után már nem tudtam ellenállni neki, pedig nem egy "csókkirály". Eltelt azóta 2 hónap, de úgy érzem, mintha mindig is ismertük volna egymást. Egymás szemébe nézünk, és tudjuk, mit gondol a másik, látjuk, mit érez. Ha épp nem tudunk találkozni, majd megöl a hiány, pedig 10 km van köztünk. Egyszerűen úgy érzem, ő az, akire egész életemben vártam. És ha visszagondolok, az elmúlt 10 év folyamán nem is egyszer találkoztunk, még ha csak futólag is, és ezek a pillanatképek most felélénkültek bennem, hogy igen, ő volt az - ott - akkor - és én bolond, hogy akkor nem voltam erre nyitott, és nem ismertem fel ŐT!
2011. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!