Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mégis mit akar tőlem a sors?!...

Mégis mit akar tőlem a sors?! Már mindent elvett tőlem!

Figyelt kérdés
Iszonyatos mélypontra zuhant az életem.Mindent és mindenkit elveszítettem!Az összes barátom elhagyott,minden ok és előjel nélkül!Az iskolában a tanulás nagyon nehezen megy,örülök,ha a dolgozatom megüti a minimumot legalább,pedig készülök rá mindig!Igazságtalannak érzem,ami most történik velem,úgy érzem,erre azért nem szolgáltam rá!Én is valamennyire persze hibás vagyok,de szerintem azért akkor sem lehetne ennyire rossz a helyzet!Ezotériában hívők válaszát várom,miért történhet ez meg velem,miért reménykedem,törekszem hiába,mi erre a magyarázat?Előző életemben valami rosszat tettem esetleg,és most azért bűnhődöm?Előre is köszönöm az értékes válaszaitokat!
2011. jan. 8. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pihenj, lazíts!

Minden probléma magában rejti a megoldást is.

Minden probléma valami tanít neked.

2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk... :(
2011. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges:


Az egyik, amit mondtál, karma. Valami rosszat tettél, és most így tanulsz a dologból. Lehet hogy egoista voltál, lenézted azoknak akiknek nem úgy mennek a dolgok.


A másik, ami végül is a karmából következhet:

Egyszerűen túl sokat vársz el magadtól, olyan kategóriába sorolod magad, amibe nem vagy benne. Lehet olyan arcokkal barátkoztál, akiket nem érdemelsz meg, nem voltál elég "jó hozzájuk". Ez lehet belső tulajdonság is, de lehet egyszerűen az, hogy unalmas vagy, rossz a humorod, buta vagy, vagy hasonlók, amikről te mint lélek nem tehetsz, egyszerűen ilyen testet kaptál.

Ugyanígy a tanulmányi eredményeid is. Egyszerűen nem vagy elég jó tanuló. Ha tényleg mindent megteszel, nem csak mondod, és nem megy a tanulás, akkor tedd kicsit lejjebb a lécet.


Mielőtt a szupersikeres titok-hívők lepontoznának: ezzel nem azt mondom, hogy add fel az álmaid, hülye vagy. Csak akkor engedj kicsit, ha tényleg mindent megtettél, ami tőled telt.


Vannak értelmi fogyatékos emberek, akik boldogok, és elégedettek önmagukkal, és vannak nagyon okos emberek, akik éjszaka sírnak mert nem elég jók. Nem az számít, hogy mennyire vagy okos, mennyire vagy jófej, hanem, hogy mennyire vagy tisztában önmagaddal. Mindig lesznek nálad jobbak, és rosszabbak.

Keress magadnak más barátokat, és becsüld meg őket. Célozd meg a kettes szintet, és becsüld meg, ha átmentél mindenből, etc.



Persze valszeg csak mélyponton vagy, és hamarosan (valamikor) jobb lesz. Sőt, biztos hogy lesz jobb. Amikor majd a csúcson leszel, ne felejtsd el, hogy milyen, amikor mélyponton van az ember, és ha újra mélyponton leszel, emlékezz, hogy feljuthatsz majd megint a csúcsra.

2011. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval, mindenki van néha nagyon mélyen.. Emlékszem, nekem volt olyan hogy szinte egyszerre veszítettem el az állásom, szakított velem a csajom, és hogy legyen hab a tortán még az autómat is rommá törtem. De nem mentem a dunának, és most úgy érzem sínen vannak a dolgok. Persze mindig lehetne jobb is, de ha hiszel magadban (még ha mások nem is) akkor nincs gond!

Szóval fel a fejjel! :)

2011. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak sajnos olyan emberek akik egész életükbe szerencsétlenek :S.
2011. jan. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki vagy csupa jó, vagy csupa rossz! Mindenkiben vannak értékek, legfeljebb nem tud róluk vagy nem hiszi el önmagáról. Az élet az a tükör, amelyben megláthatod, miként vélekedsz önmagadról. Keresd meg magadban azokat az előnyös tulajdonságaidat, amelyekről biztosan tudod, hogy benned vannak és keresd meg azokat is, melyek miatt a baráid "elhagytak". Ők nem tettek mást, csak visszatükrözik a benned, önmagadról kialakított képet. Keress új barátokat, mutasd meg nekik a benned levő értékeket. A tanulmányi eredményeid szintén azt a képet mutatják, amit te hiszel, hogy érdemelsz. Változtasd meg az önmagadról kialakított képet, és változni fognak a körülményeid is. Legyen nagyobb önbizalmad szellemi képességeidet illetően, legyen nagyobb belső önbecsülésed a benned rejlő jó tulajdonságaidról. Amint valóban kezded elhinni önmagadról, hogy te sem vagy rosszabb, te sem vagy kevesebb, mint a többi, körülményeid is elkezdik ezt mutatni neked. Ne másokhoz mérd önmagad, a tegnapi önmagadhoz mérd a mait. A tanulás során, ha tudod, hogy mindent megtettél a jó jegyért, tudhatod azt is, hogy az eredmény sem marad el. "Ember küzdj, és bízva bízzál!"
2011. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy már egy másik kérdésnél valahol megírtam, mert egy ehhez hasonló panasza volt:

Nem vagy egyensúlyba.


2 nagy rész létezik a világon, akik folyton háborúban állnak, persze nem szószerint értem.


A jó, meg a rossz.

Én mindig azt mondtam, hogy 50%-50% arányban kéne lennie a 2-nek, egyiknek sem szabad túllépnie a másikat.

Neked a rossz túl nagy helyet foglal.

De vigyázz, azt se hagyd, hogy a jó foglaljon túl sok helyet. Próbáld egyensúlyba hozni a 2-öt. Old meg ügyeidet. Valószínűleg azért rosszak a dolgozataid, mert nem tanulsz eleget. Tanulj többet. És mindenkit elvesztettél? Erre csak egy megoldás van:

Túl kell lépned rajta, tudom hogy nehéz, de muszáj, különben elveszel. Ha elveszel akkor már a rossz 100% helyet kapott.

Remélem megértettél :D.

2011. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem a sors éppen tanít téged. mivel amihez ragaszkodsz, az nem igazán a tied...csak az lehet a lényedé, amire nem vágysz, amivel kapcsolatban nem vagy akaratos. a sors most bebizonyítja neked, hogy te önmagad már most teljes vagy, és valójában semmiből sincsen hiányod, mint ahogyan hiszed. a sors veled van, de most annak van ideje, hogy ezt észre is vedd. ha megleled azt ami a sors létéért felelős, akkor megleled a mindent is, így soha többé nem lesz semmiféle elkeseredésed...szóval azt bizonyítja éppen a sors néked, hogy hiába vett el bármit is, t még 1 vagy, még mindig te vagy...pedig állítólag nincs is semmid...nagy tévedés, ugyanis megvan mindened, csak rosszul ítéltél korábban...s a minden ami a tied az az "Én" érzése...nosza hajrá ismerd meg ezt az "Ént" mert szerintem te csak ennek a felszínes, kicsinyes változatát ismered, ami sír és sajnálkozik, szomorkodik...az igazi Énnek meg van mindene, nem fél, nem önző, hanem feltétel nélkül szeret, mivel tudja mi az igazság, így teljesen szabad. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

William Blake

[link]

2011. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!