Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mégis mit akar tőlem a sors?!...

Mégis mit akar tőlem a sors?! Már mindent elvett tőlem!

Figyelt kérdés
Iszonyatos mélypontra zuhant az életem.Mindent és mindenkit elveszítettem!Az összes barátom elhagyott,minden ok és előjel nélkül!Az iskolában a tanulás nagyon nehezen megy,örülök,ha a dolgozatom megüti a minimumot legalább,pedig készülök rá mindig!Igazságtalannak érzem,ami most történik velem,úgy érzem,erre azért nem szolgáltam rá!Én is valamennyire persze hibás vagyok,de szerintem azért akkor sem lehetne ennyire rossz a helyzet!Ezotériában hívők válaszát várom,miért történhet ez meg velem,miért reménykedem,törekszem hiába,mi erre a magyarázat?Előző életemben valami rosszat tettem esetleg,és most azért bűnhődöm?Előre is köszönöm az értékes válaszaitokat!
2011. jan. 8. 20:59
1 2
 11/14 anonim válasza:

Bízz magadban és Istenben!Ő majd megsegít!

Ha eddig a csúcson voltál(akkor mellesleg nem tapasztaltál semmit csak az EGO-d tapasztalta meg amire vágyott,és megbűnhődött érte szóval tulajdonképpen nem te vagy a hibás,csak ezt kell megtapasztalnod(megtapasztalnia az EGO-d-nak))akkor ezért vagy most a mélyben,de ha erős vagy,akkor nem hagyod magad elveszni.Ha most a mélyben is vagy,ebben is próbáld meglelni a jót! Hisz ezért vagy a földön,hogy megváltoztasd,örömet okozz másoknak(gondolj bele milyen érzés tudni vkinek hogy szenvedsz).


HAJRÁ!!!!!!!!!

2011. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kecse Ildikó válasza:

Nem akar a sors semmiféle büntetést kiszabni rád.Ami veled történik az nem magasabb hatalom akarata hanem te vonzod be magadnak bármi is legyen az.Minden ami az életedben történik a te teremtésed!Minden gondolatod teremt.A félelem is és a vágy is.

A gondolataidnak és a vágyaidnak van teremtő ereje.Ha valamire sokat gondolsz az megvalósul.Ennyi a nagy titok.A félelem azonban éppúgy teremt mint a vágy ezért nem jó ha olyasmiken gondolkodsz amit nem akarsz hogy bekövetkezzen.

2011. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy lusta disznó vagy, aki eddig kihasználta a barátait, b@szott tanulni, most meg hisztizik.

Egyik ember sem annyira hülye, hogy megmaradjon egy ilyen sz@rf@szú mellett.


Na, most elégedett vagy? Mert kb. amit leírtál, ebből is következhet. Kis hülye...

2011. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogd csak nyugodtan a karmára, meg az apád f@szára, keseregj, jajveszékelj, hisztizz, és SAJNÁLTASD ÖNMAGAD!
2011. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!