Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan érhetem el hogy találja...

Hogyan érhetem el hogy találjak ismét egy jóbarátot akivel mindent együtt tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig mindíg úgy volt, hogy talltam valakit, aztán elvesztettem, aztán ismét, de mindíg csak egy jó barátnőm van, akivel mindent együtt csinálunk. Most viszont látom hogy kezdenek megint eltávolodni tőlem a régi barátaim. Csak nem tudom hogyan találjak újakat, akik hasonlóak hozzám, nem lehet valamivel ezt befolyásolni megkönnyíteni? Nagyon rossz néha otthon ülni egyedül, mikor ugy kihivnád a barátaidat egy esti piálásra pl. csak nem lehet mert senki nem kapható soha ilyenekre az ismeretségi körömböl, mindeenkinek más dolga van..=| stb.


Szóval valami tanács, hogy pl gondolatokkal jobban be tudnám vonzani a hasonló embereket?


2010. okt. 17. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

járj társaságba, keresd a közösségeket.

Mi a fontos számodra, mit szeretsz csinálni? Ha a válasz megvan, akkor szörfölj a neten, keress a témával foglalkozó fórumközösségeket és menj el valami találkozójukra.

Találhatsz suliban vagy munkahelyen is új barátot, de akár rá is csöröghetsz régi barátokra, és felújíthatod a barátságot.

2010. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ősi kabbalista könyveket tanulmányozz, azok szerint gyúrhatsz magadnak sárból egyet. Vagy ha elég boldogságpontod van, egy SimBot csatlakozik a családodhoz, aki szintén megteszi erre a célra.
2010. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék veled jóban- rosszban. -)
2010. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viki233 ***** válasza:
ha gondolod rám is írhatsz nyugodtan :)
2010. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!