Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tennétek, ha összehozna a...

Mit tennétek, ha összehozna a sors titeket a lélektársatokkal, vagy az ikerlángotokkal?

Figyelt kérdés

Aki pontosan olyan, mint Te. Ugyanúgy gondolkodik a világról, úgy érzed ő a másik feled, mintha a klónod lenne.

Ti már éreztetek így? És ha az illető a másik nemből lenne elgondolkoznátok azon, hogy össze kéne jönnötök? Elvégre mindenben ugyanolyan a másik fél, mint Te, abból nem lenne veszekedés, vagy ti hogy gondoljátok?


2011. márc. 15. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak eljönne már, nagyon örülnék! Én csak Rá várok!
2011. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én 16/L vagyok, te hány éves vagy?:) Kedves első válaszoló?
2011. márc. 15. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenkező nemű lenne, biztosan hozzámennék feleségül.
2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én is 16/L :D

várakozzunk türelmesen :)

2011. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én már "szerintem" megtaláltam.. de sajnos van barátnője:( igen, várakozzunk..:)
2011. márc. 15. 15:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
a jóra megéri várni :D
2011. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen:D Írhatnak olyanok is tapasztalatot aki már megtalálták ^^
2011. márc. 15. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
megtaláltam a lelki társam de sokmindenben az ellentétem.és ez pont így jó. vannak vitáink is, nézeteltérések de ezek kellenek.
2011. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Lélektársam elég sok van. Ők azok az emberek, akikkel azonos hullámhosszon vagyunk.

Az ikerlángról annyit, hogy bizonyos helyzetben nem is lesz vele olyan harmonikus a kapcsolat, mint képzelnénk.

Gondold csak el, ha van valami rossz tulajdonságod, amit ő erősít. Ha pl. mindketten alapból türelmetlenek vagytok (csak mondtam egy példát), akkor mekkora viták lehetnek abból?

Én úgy gondolom, csak teljesen kiegyensúlyozott, önmagukkal elégedett, egyedül is boldogan élő ikerlángok lehetnek együtt boldogok. Ilyen találkozásokból lesznek a legviharosabb, legrosszabbul, legcsúnyábban végződő kapcsolatok.

Arról lehet őket elsősorban megismerni, hogy az élet minden helyzetében boldogok, elégedettek tudnak maradni és főképp: nem keresik az ikerlángjukat.

2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal. Ledöbbentem, hogy hogy lehet mindenben ennyire... olyan mint én. Ő is így gondolta, mondta, hogy senkivel nem találkozott még, akivel ennyire hasonlítottak volna egymásra, meg tetszünk is egymásnak, de sajnos alakulóban volt már egy kapcsolata... ma jöttek össze. :( Így már nem leszünk egy pár, de nekem az a lényeg, hogy Ő boldog legyen. :)

19/F

2011. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!