Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek hogy van ez? (sors)

Szerintetek hogy van ez? (sors)

Figyelt kérdés

A sors az olyan, hogy mindenképp megvalósul, vagy valami olyasmi, hogy az a feladatod, hogy megvalósítsd, de nem feltétlenül következik be?


Szóval például ha meg van írva előre, hogy XY-nak kell a társamnak lenni, de szétválnak az útjaink, más városba költözünk, akkor később majd úgy hozza a sors, hogy újra találkozzunk, vagy kész vége ennyi volt, majd a következő életünkben újra megpróbálunk társak lenni?


Nem vagyok ilyen helyzetben, mielőtt valaki azt hinné, csak ilyen példa jutott elsőnek eszembe, bármi mást is kitalálhattam volna. A kérdés a lényeg, nem a példa :)


Köszi előre is az értelmes válaszokat!


2010. nov. 27. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a saját sorsod kovácsa...neked a jelennel és viselkedéseddel kell foglalkozz. nincs tehát ily módon megírva előre...csak az, hogy milyen jellembeli változáson kell keresztülmenj az életed alatt...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nincs sors, te irányitod az életed, de ha már mindenképpen választani kéne, akkor a második, mert az áll közelebb az én véleményemhez.
2010. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Egyébként főleg olyan emberek válaszait várom, akik alapvetően hisznek a sorsban!

2010. nov. 27. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani "sorsodat" te alakítottad, az elkövetkezőt pedig mostani tetteid fogják meghatározni. Minden jó tett megkapja jutalmát, a rosszak pedig visszahatnak majd rád, ugyanolyan mértékben.
2010. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyanok válaszát várod, akik "hisznek a sorsban", akkor minek teszed fel a kérdést? Ha előre tudod, mi az az egyetlen válasz, amit elfogadhatónak tartasz, akkor a kérdésednek semmi értelme. Mint ahogy annak se lenne, ha előre meghatározott utat járnánk be, mert akkor hol a szabad akarat és a lehetőség, hogy hibákat kövessünk el???
2010. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!