Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elvihetem a temetőbe a levelem?

Elvihetem a temetőbe a levelem?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy őszinte levelett az elhunyt szeretteimnek de nemtudom mibe tegyem bele a papírt, hogy az sok sok éveket kibírjon?
2010. dec. 17. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
Tegyél mellé zseblámpát is, hogy el tudják olvasni éjszaka, ha kimásznak a sírból.
2011. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A TESZKÓS ZACSKÓ NEHEZEN BOMLIK...
2011. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen, nyugodtan elviheted. Lehet, hogy már erre az üzenetre nem is válaszolsz már mert elég régen írtad ki de én válaszolok.

Mikor nagyapám meghalt nem tudtam túllépni a halálán, pedig már nagy voltam. Anyukámmal aludtam, fény mellett szorítottam a kezét. Elmentünk pszichológushoz és ő ajánlotta, hogy írjak neki egy levelet és tegyem be mellé a sírba, ha ez lehetséges. Írtam neki egy 4 oldalas levelet és mikor csinálták neki a síremléket beleraktam a földbe és arra építették a síremléket. Azóta megnyugodtam és el tudtam őt engedni. De ha félsz attól, hogy valaki elolvassa a levelet menj ki a sírhoz és égesd el a levelet. Állítólag így is megkapják az üzenetet:) Vagyis az enyémet megkapták, igaz a kérésem nem úgy teljesült ahogy kértem, de teljesült:)Vagyis másik személlyel, de teljesült a kérésem:) Így nyugodtan írd meg a levelet és vidd ki a temetőbe:)

2011. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!