Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elvihetem a temetőbe a levelem?

Elvihetem a temetőbe a levelem?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy őszinte levelett az elhunyt szeretteimnek de nemtudom mibe tegyem bele a papírt, hogy az sok sok éveket kibírjon?
2010. dec. 17. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni, de szerintem jobb lenne ha megírnád leveleket, kimennél a temetőbe és hangosan felolvasnád őket a szeretteid sírjánál.

Azért nem tartom jó ötletnek amit írsz, mert amilyen bunkó emberek vannak, úgyis előbb vagy utóbb észreveszik a levelet a sír mellett, elolvassák majd a legszemélyesebb gondolataidat, jól kiröhögnek, összetépik őket...stb. :S

Egyszer Anyukám sírja mellé elültettem egy szép kis cserepes virágot (kb. 500 Ft-ért vettem)...másnap hűlt helye volt. Szóval erről ennyit!:S

2010. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Vannak olyan taplók, akik ezzel szórakoznak.

Inkább gyújts egy gyertyát a sírnál és olvasd fel a levelet.

2010. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Gyujts gyertyát,és gondolatban mondd el nkik,amit akarsz. A halottak nem olvasnak levelet,így nem is zudhatják,hogy mi van benne.
2010. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyújts egy mécsest vagy gyertyát a sírnál, és olvasd fel a levelet. De ne hagyd ott, mert tényleg ellopják.
2010. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mamám sírjáról mindig átteszik a szomszédos sírra a díszeket,koszorúkat, beton virágtartókat..


szerintem jobb ha felolvasod.

akkor nemlopják el és nemolvasgatják a személyes gondolataidat.

2010. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
100%
Sztem írd meg a levelet, és ássad be egy pár centi mélyre.
2010. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghalt az anyukám írtam egy többoldalas levelet és berakták mellé a koporsóba..
2010. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem ne a temetőbe menj ki, ott már hiába olvasod fel nekik, vagy hagyod ott. Mond el szépen magadban, és tudni fogják így is.
2010. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cuccster ***** válasza:
15%

Az elhunytak már elhunytak, már nem hallanak, és pláne nem másznak ki a sírból elolvasni a levelet.. nem részletezem, hogy megfelelő szervek nélkül nem is menne.. A sír a holttest tárolására szolgál,ha hiszel a lélekben, akkor mindegy hol "beszélsz" hozzá..

Véleményem szerint ha meghalok akkor halott leszek, nincs lélek, leáll az agy és kész, ennyi, finito, kampec.

2010. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagyapámnak rajzoltam és levelet írtam, majd a lapot betettük egy zacskóba. Neki olyan sírja van, mint egy kőhalom (persze szépen, stílusosan) Úgy 8 évvel később megtaláltam a követ amelyik alá tettem és csak a sarka maradt meg... Tehát zacskót ne használj. Ez kilőve. Szerintem írj fóliára (Ne sütőre)
2011. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!