Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az embriónak van lelke?

Az embriónak van lelke?

Figyelt kérdés
Akit elvetettek annak is van lelke? pl 1 hónapos magzatnak?
2010. okt. 5. 14:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: ezt a filmet arra készítették, hogy elriassza az embereket az abortusztól. Nagyon sok ember van, aki minden fölött abortuszellenes, és osztja az észt, hogy gyilkosok, stb., pedig bizony akad olyan helyzet, amikor az abortusz a legjobb döntés, és szerintem nem kellene bűntudatot kelteni azokban, akiknek ilyet kell tenniük. Ezt a filmet én nem tekinteném hiteles forrásnak, nem győz meg.
2010. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hiteles.Aki nem akarja nem hiszi, de attól még így van. Sajnálom azokat, akiknek muszáj abortuszra menniük, de ettől még nem lesz kevésbé megrázó. Aki meg nem akar ezzel szembesülni, úgy sem nézi meg. Attól, hogy azt akarják hinni, hogy az embrió csak egy darab hús (mint egy daganat) attól még sajnos nem válik azzá. Ha valakinek könnyebb azt hinni, hogy az embrió nem élőlény az vagy nem nézi meg a videót, vagy nem akarja elhinni, hogy az bizony amit ott lát igaz. Tizenkét hetesen a babának bizony, már mindene megvan, mozog keze lába a , miért ne lenne lelke is?. Éppen két hete láttam a tizenkét hetes cseppemet ficeregni a monitoron.
2010. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
"mint egy daganat" aaaajjajjjjjjjjj...
2010. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

hát nem tudom..

én nem ítélem el az abortuszt


akkor mi lesz a lelkével? újjászületik?

vagy mi lesz mondjuk egy 12 hetes embriónak a lelkével?

2010. okt. 6. 16:10
 25/37 anonim ***** válasza:
Én linkeltem a videót. Bár én magam soha nem vetetném el a gyermekem, attól más megteheti. Az ő döntése, ő viseli a következményei. S hogy ettől még szerintem van lelke az embriónak, még nem bűn. Én úgy gondolom, minden történik valamiért. S hogy mi történik a baba lelkével abortusz után? Szerintem tovább áll. Valamiért ezeknek a lelkeknek át kell élniük, hogy nem kellenek, hogy végeznek velük. Majd lesz egy anyaméh ami befogadja és megszülethet.
2010. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha újjászületik az embrió akkor valahogy érzi majd mialatt felnő, hogy előtte mondjuk valamikor elvetették?
2010. okt. 7. 13:43
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Valami nyoma marad. Talán hiptnózisban előhozhatóak ezek az emlékek.

Egyébként érdekes összefüggéseket találtak néhány pszichés betegség és a között, hogy valakit vártak és terveztek vagy nem tervezték és nem is akarták a szülei.

2010. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

értem


érdekes :)

köszönöm a válaszokat :D

2010. okt. 10. 14:59
 29/37 anonim ***** válasza:
Fogantatás után léleknek számit,tehát az aki ijesmit tesz...
2010. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Van is meg nem is van.

Fokozatosan szall le a magzathoz a lelek, van, ahol elobb (4-5 hetesen is), van, ahol csak szuleteskor.

2010. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!