Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az embriónak van lelke?

Az embriónak van lelke?

Figyelt kérdés
Akit elvetettek annak is van lelke? pl 1 hónapos magzatnak?
2010. okt. 5. 14:47
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%
Igen, az embriónak van lelke! És igen, az egy hónapos magzatnak is van lelke...
2010. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még némelyik felnőtt embernek sincs. Szomorú de így van.
2010. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a pete és hímivarsejt eggyé válásánál már a lélek kapcsolódva van a fizikai világhoz. Hiszen az anya is érzi amikor megfogan a kisgyermek benne..érzi a lelkét...ez biztos, nekem csaj mondta, amikor teherbe esett. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó: van, amikor érzi, mert hormonváltozás zajlik le benne, de amúgy nem.
2010. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
hormonváltozás <> lélek
2010. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már a fogantatás pillanatától tudtam mindig, hogy gyermeket várok. A tesztet éppen ezért mindig nagyon hamar vettem meg. Az bizony még sokszor semmit sem mutatott, fizikailag semmi változást nem éreztem, mensim még nem maradt ki, de én már tudtam, hogy ott van. Volt, hogy a páromnak megsúgtam, hogy most fogant a kistesó. Mosolygott rajtam, majd csodálkozott, hogy jééé tényleg. Harmadik gyermekünknél már nem nevetett ki.
2010. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
mindennek van lelke, mert a világon minden létező a tökéletesség egy egy töredéke.
2010. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egy videót abortuszról ahol szó szerint menekült az embrió:( ha már ennyire "tudja" hogy az életére törnek, akkor szerintem lelke is van!
2010. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Hogy menekült??
2010. okt. 6. 14:19
 20/37 anonim ***** válasza:

Elhúzódik a vákuum elől. Eredetileg azért készült a film, hogy bebizonyítsák, hogy az abortusz nem egy hű de nagy dolog. Ezért ultrahangot készítettek az egész művelet alatt és filmre vették. Egyikük sem számított rá, hogy a azt fogják látni, hogy a baba elhúzódik a vákuum elől. A youtubon meg lehet nézni, Néma sikoly a címe. A műanyag baba kicsit nagyobb mint az abortált, de ez azért van, hogy szemléletesebb legyen a film. Régi felvétel, de meggyőző.

http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

2010. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!